• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lublin

(164)
  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 435 891 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,99m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,99m2 Piętro: 1 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 605 643 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne M-4 z dużą loggią Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesne apartamenty blisko centrum miasta. Idealne miejsce do życia w mieście. Zapr...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 579 773 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne M-3 z ogródkiem 32 m2 Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesny apartament na parterze z dużym ogródkiem o powierzchni 31,50 m2 do Twojej...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 602 040 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 51,90m2, 2 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 515 090 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 31: 27,11 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między „kawalerką w centrum” a kompaktowym apartamente...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 582 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 32: 30,67 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między „kawalerką w centrum” a kompaktowym apartamente...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków,
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Wrotków,

    Lublin

    • 2 350 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wyłącznie w biurze Franczewska Nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w budynku przy ul. Wolińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - syp...

  • Sprzedam mieszkanie Centrum
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie Centrum

    Lublin

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferuję do sprzedania mieszkanie w bloku położonym w jednej z centralnych dzielnic Lublina Wieniawie. Nieruchomość znajduje się w budynku zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie Stadi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko
    1 / 8
    Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko

    Lublin

    • 570 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, klimatyczne mieszkanie w ścisłym Centrum miasta na ulicy Granicznej. Dwa duże przestronne i ustawne ponad 20m2 pokoje, jeden z wyjściem na duży balkon. Piękny widok z ba...

  • Mieszkanie do wynajęcia od. Felin
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia od. Felin

    Lublin

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Z.Augusta os.Felin Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na os. Felin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 l...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w  bloku przy ulicy Dziewanny  W skład nieruchomości wchodzą: - pokój z wyjściem  na duży balk...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa

    Lublin

    • 554 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA SŁAWINIE Lokalizacja to Kameralny Sławin - osiedle na ul. Bukszpanowej - okol. ul. Sławinkowskiej. -->> renomowana lokalizacja !! -->> nowe, nieużywane...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 14
    Sprzedam Mieszkanie

    Lublin

    • 400 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie dwopokojwe. Ladne. Malo uzywane. Bardzo cieple. Ze strony slonecznej, slonce clay Dzien. Kuchnia mala odzielna. Jest korytarz przy wejsciu, lazienka na prawo. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Lublin LSM - RURY, Jana Sawy
    1 / 10
    Mieszkanie Lublin LSM - RURY, Jana Sawy

    Lublin

    • 749 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,04 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 8-piętrowym bloku na osiedlu LSM w Lublinie. Budynek pow...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 611 728 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,82 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie Lublin Kośminek, Obrońców Lublina
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Kośminek, Obrońców Lublina

    Lublin

    • 678 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokalizacja: Obrońców Lublina Powi...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Orla
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Orla

    Lublin

    • 643 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność oraz atrakcyjną lokalizację. Kluczowe cechy nieruchomości: Powierzchnia: 67 m2 - przestron...

  • Mieszkanie Lublin, Wyścigowa
    Mieszkanie Lublin, Wyścigowa

    Lublin

    • 553 646 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,42 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa

    Lublin

    • 850 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 71,5 mkw, położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Trzy pokoje (24; 12; 10 mkw), oddz...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 641 368 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,67 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie...