• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lublin

(164)
  • Mieszkanie Lublin Centrum Bolesława Prusa

    Lublin

    • 2 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę osobie uczącej się lub pracującej mieszkanie 54m w pięknym domu na parterze z bezpośrednim wyjściem na ogród mieszkanie znajduję się na ulicy Bolesława Prusa nieopodal Uni...

  • wynajmę mieszkanie 2 pokojowe,z dwoma balkonami, widne,ciepłe,bli...

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu są cztery łóżka,kuchnia odrębna.

  • Lublin - 2 pokoje blisko Uniwersytety Medycznego

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Lwowska

    • 370 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Opis mieszkania: - piętro 10/10- powierzchnia mieszkania:...

  • Mieszkanie, Lublin,Wrotków, ul. Wolińskiego, 40 m2

    Lublin » Wrotków » ul. Wolińskiego

    • 439 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Wrotków, ul. Wolińskiego, 2 pokoje, 41 m2Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę – przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m², idealne dla osób poszukując...

  • 1 / 2
    Mieszkanie, Lublin, Wrotków, 2 pokoje

    Lublin » Wrotków » ul. Granata

    • 630 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Ks. Wincentego Granata, 2 pokoje, 52 m2Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 52,03 m2- salon: 19,65 m2- kuchnia: 7,33 m2- sypialnia: 13,...

  • Mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku na osiedlu Mickiewicza, LSM

    Lublin

    • 545 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam przestronne i zadbane mieszkanie w dzielnicy LSM na osiedlu Mickiewicza, usytułowane w bliskim sąsiedztwie fontanny, placu zabaw „z rakietą”, sklepów, kościoła, ZUS, centr...

Lublin

    • 545 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, ul. Niecała

    Lublin » Śródmieście » ul. Niecała

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje, 49,7 m2Opis mieszkania: - parter- powierzchnia mieszkania: 49,7 m2- 1 pokój 10,7 m2- 2 pokój 17,25 m2- łazienka 5 m2- kuchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka ul.Kolorowa 2pok Lublin
    1 / 7
    Kawalerka ul.Kolorowa 2pok Lublin

    Lublin

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    dwa pokoje w bloku z 2001r. pralka,lodówka,meble od zaraz 1700 od zaraz .+liczniki w/g zużycia info tel [tel]

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul. Modra

    Lublin » Dziesiąta » ul. Modra

    • 566 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,55m2 wraz z lokalem usługowym o powierzchni 52,35m2.Oferta dostępna za pośrednictwem biura AMFuture!Mieszkanie:Mieszkanie usytuowa...

  • Mieszkanie Lublin Bronowice ul.

    Lublin » Bronowice

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku przy ul. Sowiej w Lublinie.Nieruchomość składa...

  • Mieszkanie Lublin Tatary ul.

    Lublin » Tatary

    • 285 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 35,2m2.Mieszkanie znajduje się na parterze, przy ul. Przyjaźni w Lublinie.Nieruchomość składa się z:- pokoju,...

  • Mieszkanie do wynajęcia

    Lublin

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie,czyste,umeblowane, Blisko do centrum i uczelni Al.Raclawickie 1 piętro ,niski blok Kuchnia oddzielna Domofon Kontakt Józef 8871942166

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 259 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertę sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym 1973 roku w dzielnicy dziesiąta przy ul. Herberta.Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 285 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertę sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym 1978 roku w dzielnicy dziesiąta przy ul. Młodzieżowej. Nierucho...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna ul.

    Lublin » Kalinowszczyzna

    • 340 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ulicy Okrzei na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37,5m2. Na 4 piętrze, w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:-kuchni, -dwóch...

  • Mieszkanie Lublin Tatary ul.

    Lublin » Tatary

    • 289 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, znajdujące się na osiedlu Tatary w Lublinie. - Forma własności to Pełna własność z księgą wieczystą....

  • Mieszkanie Lublin Lsm ul. Konrada Wallenroda

    Lublin » ul. Wallenroda

    • 340 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 36,4m2 znajdujące się przy ul. Konrada Wallenroda.Mieszkanie jest po gruntownym remoncie.W skład mieszkania wchodzi:- Jasny salo...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie (2 pokoje, osobna kuc...

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Mieszkan...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Kontakt: [...