• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lublin

(164)
  • Mieszkanie w centrum Lublina – salon + kuchnią, sypialnia
    1 / 9
    Mieszkanie w centrum Lublina – salon + kuchnią, sypialnia

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lublina. Idealne dla pary lub jednej osoby, która chce mieszkać w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do sk...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 435 891 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe Balkon 8 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry mieszkania: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków. * Powierzchnia użytkowa: 39,99 m2....

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat

    Lublin

    • 435 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 36,73 m² - ul. Nowy Świat - po generalnym remoncie w 2024 roku, z tarasem, dostępem do ogródka, piwnicą i komórką lokatorską Mieszkanie położone na parterze...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bronowice.5min pieszo sieć sklepów, bazarek,przychodnia zdrowia,szkoła.2 piwnice,miejsce parkingowe ogrodzone dla mieszkańców .Nr tel.+4915231792795. [tel].Mail @ Cena do negocjacj...

  • Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska
    1 / 14
    Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 7. piętrze w bloku z windą przy ul. Wileńskiej na osiedlu LSM. Lokal idealny dla singla lub pary. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomun...

  • Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!
    1 / 7
    Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycyjny HIT: 2 pokoje przy ul. Raabego (Trójkąt Akademicki)! ​Szukasz pewnej lokaty kapitału lub nowoczesnego mieszkania w samym centrum Lublina? To oferta, której nie możesz...

  • Mieszkanie wysoki standard, gotowe LSM Pana Balcera
    1 / 16
    Mieszkanie wysoki standard, gotowe LSM Pana Balcera

    Lublin

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mam na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie 32 m² – po kapitalnym remoncie! ul. Pana Balcera, 8 piętro, Lublin Cena: 499 000 zł Mieszkanie położone na wysokim 8. piętrz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 910 690 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Nr 29: 53,57 m² II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Nie każdy apartament w centrum daje przestrzeń. Ten ją daje. Funkcjonalny apartament w kameralnym budynk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 519 925 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Nr 30: 29,71 m²  II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Kompaktowy apartament w sercu historycznego Lublina — kilka minut spacerem od Rynku, w kameralnym budyn...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Mirosława Dereckiego
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Czechów, Mirosława Dereckiego

    Lublin

    • 511 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Czechów, ul. Dereckiego (przy ul. Koncertowej) | 36,58 m² | parter Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na I pię...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 418 264 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 42,68m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 42,68m2 Piętro: 3 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 535 459 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 41,89 m2, 2 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy

    Lublin

    • 646 852 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesny...

  • Mieszkanie Lublin, centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin, centrum

    Lublin

    • 358 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Jasne i przestronne mieszkanie 36 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim i reprezentacyjn...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 404 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,29m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,29m2 Piętro: 1 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 499 264 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 517 308 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 496 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne M-3 Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesne apartamenty w otoczeniu zieleni. Idealne miejsce do życia w mieście. Zapraszamy do zapozn...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 515 190 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 39,63m2, 2 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATKU...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 572 692 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 49,37m2, 2 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...