• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lublin

(164)
  • Mieszkanie Lublin Rury / LSM - Prusa, Rzeckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Rury / LSM - Prusa, Rzeckiego

    Lublin

    • 509 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego ergonomicznego mieszkania położonego w spokojnej, zurbanizowanej części Lublina, w dzielnicy Rury (LSM), na osiedlu Prusa, przy ul...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek, Jantarowa
    Mieszkanie Lublin Węglinek, Jantarowa

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem mieszkanie w Lublinie przy ul. Jantarowej. Południowa część miasta, z szybkim wylotem na S19. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 12 minut samochodem. W zasięgu 350 m. od...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 529 481 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-6, balkon: 14,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 495 320 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-11, balkon: 5,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • Nowoczesne mieszkanie 38m2 Bronowice 2pokoj Lublin

    Lublin » ul. Droga Męczenników Majdanka

    • 470 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 38 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU BRONOWICEWSZYSTKIE MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA, GAZ )MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYMDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNICA...

  • 2 pokoje w nowoczesnym stylu
    1 / 7
    2 pokoje w nowoczesnym stylu

    Lublin

    • 585 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2- pokojowe, 49,1 m2 mieszkanie (z oddzielną i funkcjonalną kuchnią). W łazience prysznic i ciekawa, oryginalna mozaika. W kuchni meble "na wymiar" w szarym macie. 1....

  • Mieszkanie Lublin, Krańcowa
    Mieszkanie Lublin, Krańcowa

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferowane jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej części Lublina, przy ulicy Krańcowej. To oferta idealna zarówno dla...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 449 190 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 2 pokoje na 4. piętrze Widok i standard Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry oferty: Lokalizacja: Lublin, Wrotków (południowa część miasta). Powierzchnia użytkowa: 35,64 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 427 893 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje na parterze Balkon 8,29 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry lokalu: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesne osiedle blisko natury. * Powierzchni...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 382 886 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, 39,07m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,07m2 Piętro: parter Liczba...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 458 662 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 43,27m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 43,27m2 Piętro: 1 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki

    Lublin

    • 417 452 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA Tel: [tel] E-mail: @ Dwa pokoje z balkonem | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M35, piętro trzecie, klatka II Na sprzedaż nowe, funkcjona...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 538 090 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz...

  • Mieszkanie Lublin Szerokie,
    1 / 11
    Mieszkanie Lublin Szerokie,

    Lublin

    • 506 280 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19  m2 z wystawą okien na południe. Zestawienie powierzchni: Pokój dzienny  o pow. 18,08 m2 z wyjściem na taras o pow. 11,65 m2...

  • Mieszkanie Lublin Szerokie,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Szerokie,

    Lublin

    • 416 208 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,16  m2 z wystawą okien na wschód. Zestawienie powierzchni: Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,35 m2 z wyjściem na tara...

  • Mieszkanie Lublin
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin

    Lublin

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWE MIESZKANIE I STAN DEWELOPERSKI I 2 POKOJE I WINDA I MIEJSCE POSTOJOWE I GARAŻ PODZIEMNY I LUBLIN I CZECHÓW I BLISKO UNIWERSYTET MEDYCZNY I UMCS I KUL KUP NOWE - BEZ PCC, BEZ...

  • Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel
    1 / 14
    Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na pięknym osiedlu Mickiewicza na LSM-ie przy ulicy Grażyny 3. 55 m2, 2 pokoje, łazienka i WC osobno, piętro 1 w ⁰, małym bloku (tylko 2 klatki schodowe i 2 piętra). Pię...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 448 956 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,57m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57m2 Piętro: 4 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Lsm,
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Lsm,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie pełne słońca w okolicy ul. Nadbystrzyckiej. Usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat pięćdziesiątych. Blok przeszedł kapitalny remont w 2024 r. Odnowiona został...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na part...