• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublinem

(230)
  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz atrakcyjnej nieruchomości gruntowej pod budowę domu z dogodnym dojazdem do Lublina? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscow...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 7
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 330 000 zł cena
    • 1 855 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę mo...

  • Działka budowlana Nasutów gm. Niemce
    1 / 12
    Działka budowlana Nasutów gm. Niemce

    Nasutów

    • 171 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy działki budowlane Nasutów, gmina Niemce Szukasz działki w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lublina? Planujesz budowę domu w miejscu, które łącz...

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • Działka Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 3
    Działka Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 30 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż łąka nr 308, o powierzchni 2100 m2, miejscowość Nowy Staw, gm. Niemce. Symbol RZ, ustalenia MPZP: 5.1. RZ - tereny łąk i pastwisk - o ustaleniach: 1) zakazuje się loka...

  • Działka Nasutów gm. Niemce
    1 / 5
    Działka Nasutów gm. Niemce

    Nasutów

    • 171 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Nasutów, gm. Niemce (nr 1499/4) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1101 m, położona w Nasutowie, w gminie Niemce zaledwie ok. 10 km od granic...

  • Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna
    1 / 7
    Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna

    Snopków

    • 320 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Poszukujesz przestrzeni na biznes, miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tę ofertę. LOKALIZACJA Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Snopków w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury
    1 / 15
    Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury

    Świdnik

    • 1 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Poszukujesz idealnego miejsca na rozwój lub na dobry start Swojej działalności? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS NIERUCHOMOŚCI Ofertę stanowi hala usługowo-produkcyjna z zapleczem...

  • Działka budowlana Nasutów gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nasutów gm. Niemce

    Nasutów

    • 171 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Nasutów, gm. Niemce (nr 1499/3) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1099 m, położona w Nasutowie, w gminie Niemce zaledwie ok. 10 km od granic...

  • Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce
    1 / 6
    Działka budowlana Rudka Kozłowiecka gm. Niemce

    Rudka Kozłowiecka

    • 230 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej pod budowę Swojego domu? Sprawdź tą ofertę, bo może jest ona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w atr...

  • Działka budowlana Nasutów gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nasutów gm. Niemce

    Nasutów

    • 171 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Nasutów, gm. Niemce (nr 1499/5) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m, położona w Nasutowie, w gminie Niemce zaledwie ok. 10 km od granic...

  • Działka inwestycyjna Trojaczkowice gm. Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Trojaczkowice gm. Niedrzwica Duża

    Trojaczkowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 418 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1418 m2 , położoną w Trojaczkowicach , gminie Niedrzwica Duża, tuż przy granicy z gminą Konopnica. Nieruchomość położona...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7Dojazd do działki drogą ze służebnością. W...

  • Mieszkanie Świdnik, Akacjowa
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnik, Akacjowa

    Świdnik

    • 509 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Świdniku - 4 pokoje w świetnej, spokojnej lokalizacji. - metraż 75,80 mkw - duży, pięknie doświetlony salon z aneksem kuchennym - 29 mkw - sypialni...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • 1 / 4
    Radawiec Mały. Działka z projektem i pozwoleniem.

    Radawiec Mały

    • 339 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 5172 m2Prąd, woda w działce, gaz przy ulicyDruga linia zabudowyDziałka w kształcie prostokąta, płaska,Obecny właściciel posiada i oferuje w tej cenie indywidu...

  • Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża

    Osmolice-Kolonia

    • 148 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13-AROWA DZIAŁKA BUDOWLANA 17 KM OD LUBLINA, W SPOKOJNEJ OKOLICY ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 1342 m2 , położoną w Osmolicach Kolonii, gminie Nied...

  • Działka budowlana Charlęż
    1 / 2
    Działka budowlana Charlęż

    Charlęż

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt tylko poprzez wiadomości!! DZIAŁKA W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI! Działka budowlana nr 548 o przeznaczeniu MN (nie MR mieszkalnictwo rolnicze z możliwością dostosowania do zabud...