• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Lublinem

(148)
  • Działka Jakubowice Konińskie Klonowa
    Działka Jakubowice Konińskie Klonowa

    Jakubowice Konińskie

    • 280 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w trakcie przekształcenia prosty teren,spokojna okolica, obok domki jednorodzinne,droga wjazdowa utwardzana udział w cenie, blisko Lublina, częścio...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. AL. NSZZ „Solidarność”

    Świdnik » al. NSZZ "Solidarność"

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 319 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUBurmistrz Miasta Świdnikogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż łącznie następujących nieruchomości niezabudowanych oznaczonych jako:1. Dział...

  • Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,
    Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,

    Osmolice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 5 277 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 k...

  • Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków
    1 / 11
    Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków

    Panieńszczyzna

    • 289 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w kształcie prostokąta, o powierzchni 1500 m2 - 15 ar (wymiary: 26 x 58 m). Zróżnicowany, bliski płaskiemu grunt w pierwszej linii zabud...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...

  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • sprzedam działki
    sprzedam działki

    Wólka

    • 85 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę we wsi Białka Kolonia nr 061004_2,0004,836/1 o pow 1,16ha-rolna oraz działki we wsi Wólka Bielecka nr kw lu15/00045089/1 nr dz 061004_2,0021,49/1 oraz działk4ę n...

  • Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina
    1 / 10
    Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina

    Jawidz

    • 320 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 36a wymiar 240x15m (24RM teren zabudowy zagrodowej). Na działce jest woda, szafka z prądem, ale brak licznika. Jest ogrodzona siatką, do wymiany przednie ogrodzen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 140 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7Dojazd do działki drogą ze służebnością. W...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • Działka Rod Malwa Świdnik
    1 / 5
    Działka Rod Malwa Świdnik

    Świdnik

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania działkę 300m2 na ogrodzie Malwa w Świdniku. Na działce drzewka owocowe oraz krzewy. Altanka z komórką na narzędzia nie jest zniszczona, nie przecieka, dach bla...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Wandzin

    Wandzin

    • 83 070 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie ul. Diamentowa 15, 20-471 Lublin OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZ...

  • Działka budowlana 12 ar Niemce ( 8 km do Lublina)

    Niemce

    • 185 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy Tylko 3 km przedszkole , szkoła podstawowa oraz liceum i te...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz atrakcyjnej nieruchomości gruntowej pod budowę domu z dogodnym dojazdem do Lublina? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscow...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 4
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 155 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Cichego, zielonego miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może...

  • Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce
    1 / 5
    Działka budowlana Nowy Staw gm. Niemce

    Nowy Staw

    • 155 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana