• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Lublinem

(148)
  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia
    1 / 3

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 400 zł cena
    • 1 784 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1784m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 300 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1783m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka Dys. Bez prowizji od kupującego! 369000 zł

    Dys » ul. Nadrzeczna

    • 369 000 zł cena
    • 1 599 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1599 m2Powierzchnia budowlana to 25% powierzchni działki,Prąd, woda, gaz, światłowód przy działcePierwsza linia zabudowyDziałka pochylona, poryta krzewami i...

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin
    1 / 14
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin

    Świdnik Duży

    • 1 100 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WAŻNE: Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający! Działka inwestycyjna 0,71 ha przy Porcie Lotniczym Lublin | Świdnik Duży Drugi Na sprzedaż atrakcyjn...

  • Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn
    Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn

    Charlęż

    • 360 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn o powierzchni 2997 mkw. w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi wewnętrznej. Nieruchomość położona w centrum miejsc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna
    1 / 15
    Działka rekreacyjna

    Świdnik

    • 16 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną 300 m kw. na terenie POD Malwa w Świdniku, sąsiadującą ze starym lotniskiem przy drodze do Lublina przez Zadębie. Działka typowo rekreacyjna: - doprow...

  • Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...

  • Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej

    Krężnica Jara

    • 50 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę Nr.951 z przeznaczeniem na cele rekreacyjne, ogródek działkowy o powierzchni 913 m2 położonej w Krężnicy Jarej,gm. Niedrzwica Duża,powiat.Lubelski. Działka w kszta...

  • Działka budowlana 94 ar
    1 / 7
    Działka budowlana 94 ar

    Bogucin

    • 250 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 94 ar w pobliżu trasy S-17 w miejscowości Bogucin bezpośredni dojazd do działki z drogi asfaltowej pozostałe informacje udzielę telefonicznie .

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,
    1 / 2
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,

    Motycz

    • 165 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ -----REZERWACJA------- Działka budowlana w Motyczu gm. Konopnica  Nieruchomość znajduje się przy lesie Skubicha w drugiej linii zabudowy w kompleksie kilku działek b...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Świdnik

    • 289 000 zł cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnym miejscu w Świdniku obok przychodni ARETE, przy szosie media, blisko sklepy. Zapraszam do obejrzenia. Cena do uzgodnienia...

  • Działka Pryszczowa Góra gm. Niemce
    1 / 5
    Działka Pryszczowa Góra gm. Niemce

    Pryszczowa Góra

    • 456 120 zł cena
    • 11 406 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w miejscowości Pryszczowa Góra o łącznej powierzchni 11 406 m² . Nieruchomość charakteryzuje się dużym areałem, co daje szerok...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości

    Żabia Wola

    • 132 795 zł cena
    • 7 054 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, składającej się z działe...

  • Działka w bliskiej odległości od Lublina.

    Panieńszczyzna

    • 589 000 zł cena
    • 10 477 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rolno - budowlana działka. Gmina JastkówDo sprzedania działka w bliskiej odległości od Lublina.Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji...

  • Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża
    1 / 6
    Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża

    Krężnica Jara

    • 325 000 zł cena
    • 6 230 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROKLIWA OKOLICA - IDEALNA NA DOM POD MIASTEM LUB DLA DEWELOPERA ! Polecam do sprzedaży działkę budowlano-rolną , o powierzchni 6230 m2 w Krężnicy Jarej, usytuowaną w spoko...

  • 46,3arDZIAŁKA INWESTYCYJNA!!!

    Osmolice Pierwsze

    • 249 000 zł cena
    • 4 634 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z przeznaczeniem zabudowy zagrodowej.Piękna działka inwestycyjna w perspektywicznej okolicy!!!Osmolice Pierwsze - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolną o pow. 4634 m2...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...