• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Motycz Leśny

(1)
  • Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1
    Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1

    Motycz Leśny

    • 1 818 zł cena
    • 8 137 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/552/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/4 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...

  • Piękny dom, duża działka, garaż

    Motycz

    • 1 850 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. MotyczPiękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu.Budynek:- 360 m2- parter 180m...

  • Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu

    Motycz

    • 1 260 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu!!!Wszystkie media i położenie w centralnej części miejscowości. Blisko szkoła, przystanek, sklepy oraz kościół. Działka narożna z usytuowan...

  • 1 / 2
    Sprzedam grunt rolny!

    Motycz

    • 96 800 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładna, malowniczo położona, lekko wznosząca się działka o powierzchni 1073 m2, położona w Motyczu, wymiary ok. 42m szer. x 25m dł., druga w kolejności od drogi asfaltowej.Dz...

  • Motycz, - 30 ar - blisko szkoły, do wydzielenia

    Motycz

    • 600 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 30 ar - MotyczCechy fizyczne działki:- powierzchnia: 30ar,- pierwsza linia zabudowy,- działka w kształcie prostokąta,- wymiary ok.: 72m x 44,5m,- plaski terenDzia...

  • Działka, Motycz, 25ar, zabudowa jednorodzinna

    Motycz

    • 339 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 25 ar, zabudowa jednorodzinna Działka:- 3 linia zabudowy (ostatnia, druga linia zabudowana)- 2530 m2- wymiary 34m szerokości x 75m głębokości- wiele drzew różnego...

  • Działka dla inwestora w świetnej lokalizacji.

    Motycz

    • 3 700 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w biurze KNC CITY ul. Krótka 4 --- NIE SZUKAJ DALEJ ! MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania duża atrakcyjna działka dla inwestora o pow. 1, 39 ha ( w skład działki wc...

  • Działka o pow. 3115 m², blisko szkoła, MPK.

    Motycz

    • 350 000 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta tylko w biurze KNC CITY MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania malowanicz działka częściowo zadrzewiona o powierzchni 3115 m2. W drodze wodociąg i prąd. Blisko szkoła i przys...

  • Atrakcyjna działka media, z pozw.na bud. z projekt

    Motycz

    • 289 000 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **Działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę łącznie z projektem domu ! MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. 1376 m², bardzo ł...

  • Działka, Motycz, 8.5ar, budownictwo jednorodzinne

    Motycz

    • 180 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 8.5 ar, Działka:- 3 linia zabudowy- 850m2- wymiary 18x48mMedia:- prąd- woda- gazLokalizacja:- Motycz- powiat lubelski- gmina Konopnica- dojazd do Lublina w kilka...

  • Atrakcyjna działka budowlana, wydane WZ, pow. 1703

    Motycz

    • 325 000 zł cena
    • 1 703 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m², atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka p...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,
    1 / 2
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,

    Motycz

    • 165 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ -----REZERWACJA------- Działka budowlana w Motyczu gm. Konopnica  Nieruchomość znajduje się przy lesie Skubicha w drugiej linii zabudowy w kompleksie kilku działek b...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz
    1 / 5
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz

    Motycz

    • 345 000 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS DZIAŁKI DRZEWCE Motycz gmina Konopnica, działka 2086m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...