dom na sprzedaż
15 gru 2022

Dom Motycz ul.

woj. Lubelskie pow. lubelski gm. lubelski
Dodane 3 lata temu, Czwartek, 15 grudzień 2022 13:50
2 500 000 zł 550 m2
2 500 000 zł 550 m2 4 546 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 550 m2
Cena za metr 4 546 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K24049798

Opis

Piękna rezydencja pod Lublinem.
Dom usytułowany na działce 3300 m2.

parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2, garderoba 3m2, gabinet 11, sień 8m2, łazienka 3m2, łazienka 5m2
piętro - antresola 35m2, sypialnia 19m2, łazienka 8m2, sypialnia 16m2, sypialnia 11m2, sypialnia 27m2, łazienka 14m2, garderoba 6m2

Dodatkową powierzchnię stanowi garaż dwustanowiskowy o powierzchni 45m2 - w bryle budynku.
Świetna lokalizacja - szybki dojazd do centrum Lublina oraz obwodnicy, cicha i spokojna okolica.
Dom wykończony z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy detal.
Na dużej działce 3300m2 - nasadzenia drzew i krzewów, staw, taras oraz altanka. Numer oferty: AMFO144092
  • Data aktualizacji: 2022-12-15
  • ID ogłoszenia: K24049798
  • Źródło: AmFuture Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Motycz, cena: od 2 125 000 do 2 875 000 zł, powierzchnia: od 468 do 633 m2
AS
AmFuture Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 90 ogłoszeń

AmFuture Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika