dom na sprzedaż
7 paź 2021

syndyk sprzeda nieruchomości

woj. Lubelskie pow. Lublin gm. Lublin
Odświeżone 4 lata temu, Czwartek, 7 październik 2021 13:43
2 388 000 zł 600 m2
2 388 000 zł 600 m2 3 980 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 600 m2
Cena za metr 3 980 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K19121710

Opis

Syndyk masy upadłości Marii Oszajcy jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności oferuje do sprzedaży sprzedaż w obniżonej cenie w trybie sprzedaży z wolnej ręki nieruchomość o pow. 0,1195 ha zabudowaną jednorodzinnym trzykondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wraz z częścią użytkową usługowo-produkcyjną, położoną w Lublinie przy ulicy Sądeckiej 10 ( osiedle Choiny), (działka oznaczona nr ewid. 25/15 ) dla której Sąd Rejonowy Lublin Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę KW nr LU1I/00113368/0, LU1I/00113367/3, LU 1I/00193405/6 – cena 2 388 000,00 zł ( dwa miliony trzysta osiemdziesiąt osiem tysięcy )
Szczegółowe informacje o oferowanej nieruchomości można uzyskać w Biurze syndyka ul. Rapackiego 12/4, 20-150 Lublin na stronie internetowej www.syndyk-lubelskie.pl i pod numerem telefonu 601 37 51 35 .
Oferty zakup poszczególnych składników należy przesłać na adres biura syndyka w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia.
  • Data aktualizacji: 2021-10-11
  • ID ogłoszenia: K19121710
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Lublin, cena: od 2 029 800 do 2 746 200 zł, powierzchnia: od 510 do 690 m2
S
syndyk osoba prywatna
Zadzwoń

syndyk osoba prywatna

Tel: 601... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość