• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wielka Wieś

(11)
  • Dom do wynajęcia - 80 m2 - okolice Krakowa
    1 / 14
    Dom do wynajęcia - 80 m2 - okolice Krakowa

    Wielka Wieś

    • 4 700 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Szukasz miejsca, które daje wytchnienie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwala w kilkanaście minut znaleźć się w Krakowie? Ten dom to idealne połączenie komfortu, funkcjonal...

  • Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa
    Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa

    Wielka Wieś

    • 1 400 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Modlniczka | Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą | Smart Home | Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codzie...

  • Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa
    1 / 15
    Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa

    Wielka Wieś

    • 1 394 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa
    1 / 15
    Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa

    Wielka Wieś

    • 1 400 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Udział 1/3 w prawie własności nieruchomości Wielka Wieś pow.
    1 / 16
    Udział 1/3 w prawie własności nieruchomości Wielka Wieś pow.

    Wielka Wieś

    • 100 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Sławomira Sękowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na s...

  • Dom Wielka Wieś rynek pierwotny

    Wielka Wieś

    • 1 149 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 144m 2 zlokalizowany w wyjątkowej okolicy w Gminie Wielka Wieś w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego INWESTYCJA DEWEL...

  • Dom Wielka Wieś, Ujazdowska
    1 / 6
    Dom Wielka Wieś, Ujazdowska

    Wielka Wieś

    • 1 950 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 6 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie deweloperskim na dużej , 16 arowej działce . Dom przestronny o powierzchni 289m2 , funkcjonalny, wybudowany dla siebie z wysokiej klasy materiałów. Zakupiono element...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Wielka Wieś

    • 940 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wielka Wieś

    • 940 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Wielka Wieś

    • 919 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wielka Wieś

    • 1 200 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Dom Bolechowice ul. Jurajska

    Bolechowice » ul. Jurajska

    • 1 200 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim ( W TRAKCIE BUDOWY ) . Możliwość dokonania korekt pod zapotrzebowanie Kupującego Przestronny dom , wolnostojący o pow. całkowitej ok. 100 m2 z tarase...

  • 1 / 3
    Dom Bolechowice ul. Zielona

    Bolechowice » ul. Zielona

    • 1 409 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny, nowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i ogrodem . Ogrzewanie podłogowe zasilane przez pompy ciepła, a także przygotow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Zelków

    • 1 255 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bolechowice

    • 4 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • BEZPROWIZYJNIE-GAIK/ŁOKIETKA gotowe do odbioru IVq
    1 / 6
    BEZPROWIZYJNIE-GAIK/ŁOKIETKA gotowe do odbioru IVq

    Modlnica

    • 1 146 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom 118m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa
    Dom 118m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa

    Modlnica

    • 1 118 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom 113m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa
    Dom 113m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa

    Modlnica

    • 996 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom 113m2 plus ogródek, 1,1mln , zakup  spoza UE
    1 / 12
    Dom 113m2 plus ogródek, 1,1mln , zakup spoza UE

    Modlnica

    • 1 070 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Bolechowice

    • 750 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla obcokrajowca bez pozwolenia na zakup !!!
    1 / 13
    Dom dla obcokrajowca bez pozwolenia na zakup !!!

    Modlnica

    • 996 072 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zelków

    • 1 255 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Tomaszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Bolechowice ul. Szkolna

    Bolechowice » ul. Szkolna

    • 1 290 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom energooszczędny , wolnostojący do wykończenia .Powierzchnia użytkowa około 125m2+ garaż + strych . Dom został wybudowany na działce 5ar . Dom ekonomiczny : okna 3 szybo...

  • Dom Modlniczka rynek pierwotny

    Modlniczka

    • 1 394 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesne domy na sprzedaż w Modlniczce - oferta biura nieruchomości WawelDom Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do Krakowa? Biuro nieruchomości...

  • Dom Szyce ul. Olkuska

    Szyce » ul. Olkuska

    • 1 200 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 220 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem . Dom o powierzchni 146m2 na działce 5,30ar . Na parterze wiatrołap , spiżarnia , kuchnia , salon , jadalnia , hol , toaleta , kotłown...

  • Dom Modlniczka rynek pierwotny

    Modlniczka

    • 1 394 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Modlniczce - Nowoczesność w Zielonej Oazie z Szybkim Dojazdem do Krakowa Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w cichej, zielonej okolicy, bez rezygnacji z błysk...

  • Dom Modlnica

    Modlnica

    • 1 275 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne Marzenie: Energooszczędny Dom w Ciszy i Zieleni pod Krakowem Prezentujemy absolutnie wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący, który łączy w sobie najwyższ...

  • Dom Modlniczka rynek pierwotny

    Modlniczka

    • 1 540 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w Modlniczce - Spokój Przedmieść z Życiem Miejskim na Wyciągnięcie Ręki Lokalizacja: Życie bez Korków i Kompromisów Zamieszkaj w Modlnic...

  • Dom Modlniczka

    Modlniczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w Modlniczce - Nowoczesność w Zielonej Oazie z Szybkim Dojazdem do Krakowa Komfort, przestrzeń i natura - wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu Marzysz o nowoc...

  • Siedlisko - Tomaszowice -dom+11000m2 działki

    Tomaszowice

    • 800 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko - Tomaszowice, 10 km od Lublina.Atrakcyjna nieruchomość siedliskowa w Tomaszowicach, zaledwie 10 km od Lublina.Doskonała lokalizacja - działka znajduje się be...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Zelków

    • 1 255 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zelków gm. Zabierzów
    1 / 15
    Dom Zelków gm. Zabierzów

    Zelków

    • 1 280 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 13 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Do sprzedaży pięknie położona nieruchomość. W otoczeniu lasu, przy szlaku rowerowym Dolinki Podkrakowskie Lokalizacja: Działka położona w wyjątkowo cichej i spokojnej o...

  • Do wynajęcia dom 7 pokoi Modlnica 4km od Kraków 220mkw garaz
    1 / 14
    Do wynajęcia dom 7 pokoi Modlnica 4km od Kraków 220mkw garaz

    Modlnica

    • 6 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom w miejscowości Modlnica 4km od Krakowa, na północ od Galerii Bronowice. Dom o powierzchni 220 m2 w tym garaż dwustanowiskowy. Na parterze salon z kominkiem i wyjśc...

  • Oferta sprzedaży domu w Modlnicy blisko Krakowa
    1 / 9
    Oferta sprzedaży domu w Modlnicy blisko Krakowa

    Modlnica

    • 1 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m², położony na działce o powierzchni 12 arów w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Modlnicy, z szybkim dojazdem do Krakowa....