• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kozienice
  • Czarnochowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olkusz

(19)
  • Kiosk Handlowy pawilon
    Kiosk Handlowy pawilon

    Olkusz

    • 23 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 658 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam kiosk handlowy 5x7z płyty obornickiej grubość ścianki 10cm używany pod działalność.stan ogólny dobry.. rolety antywłamaniowe ,drzwi aluminiowe , okna pcv. Idealnie nadaje...

  • Sprzedam mieszkanie 60, 25m
    Sprzedam mieszkanie 60, 25m

    Olkusz

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Olkuszu na ul. Nałkowskiej, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie o powierzchni 60,25 m2, dużo miejsc parkingowych, blisko szkoła, przychodnia,...

  • Dom Olkusz, Sosnowa
    1 / 15
    Dom Olkusz, Sosnowa

    Olkusz

    • 1 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny | gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położon...

  • Mieszkanie Olkusz ul. Plac Konstytucji 3 Maja

    Olkusz » ul. Plac Konstytucji 3 Maja

    • 354 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie — Olkusz, os. Słowiki (Plac Konstytucji 3-Maja) Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,80 m² , usytuow...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Olkusz

    • 40 000 zł cena
    • 394 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w centrum Olkusza.

  • Wynajem mieszkania
    1 / 9
    Wynajem mieszkania

    Olkusz

    • 1 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Olkuszu umowa okazjonalna więcej info pod nim [tel]

  • OLKUSZ CENTRUM - 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 5
    OLKUSZ CENTRUM - 2 pokojowe mieszkanie

    Olkusz

    • 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    DO WYNAJĘCIA: Świetne 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM OLKUSZA! Lokalizacja: ul. Króla Kamieniarza Wielkiego (blisko wszystkiego – sklepy, komunikacja, infrastruktura miejska!)....

  • Współwynajem lokalu usługowego
    1 / 6
    Współwynajem lokalu usługowego

    Olkusz

    • 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolne miejsce do współdzielenia lokalu usługowego w centrum miasta Olkusz Szukasz niedrogiej przestrzeni na działalność prawną lub pokrewną? Do współwynajęcia lokal usługowy w s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem mieszkania w centrum Olkusza
    1 / 8
    Wynajem mieszkania w centrum Olkusza

    Olkusz

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w samym centrum Olkusza – przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego. OPIS MIESZKANIA: Powierzchnia: 45 m² Pięt...

  • Dom Olkusz

    Olkusz

    • 1 320 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni całkowitej 439,90m 2 w Olkuszu. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Budynek zlokalizowany jest przy ul. Słowacki...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Olkusz

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Lokal w centrum do wynajęcia
    1 / 5
    Lokal w centrum do wynajęcia

    Olkusz

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ścisłe centrum Olkusza, ul. Krakowska 2 - w rogu rynku. Powierzchnia 30m2 Zaplecze, WC Licznik 2 taryfowy. Do wynajmu od maja 2025.

  • Mieszkanie Olkusz ul. Elizy Orzeszkowej

    Olkusz » ul. Orzeszkowej

    • 337 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Orzeszkowej, Osiedle Młodych, Olkusz Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,34 m² , położone na 3. piętrze w...

  • Dom Olkusz
    1 / 12
    Dom Olkusz

    Olkusz

    • 298 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Niesułowicach (gmina Olkusz) o powierzchni użytkowej ok. 40 m 2 . Położony na działce liczącej 14 arów. Układ domu: Parter : pokój, kuchnia...

  • Działka budowlana Olkusz
    1 / 15
    Działka budowlana Olkusz

    Olkusz

    • 269 000 zł cena
    • 2 870 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 28,7 ar, zlokalizowana w gminie Olkusz, miejscowość Niesułowice. Nieruchomość z przeznaczeniem w MPZP gminy Olkusz jako tereny zabudo...

  • Lokal Olkusz

    Olkusz

    • 1 320 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Olkusz rynek pierwotny ul.

    Olkusz

    • 525 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję domków jednorodzinnych w urokliwej miejscowości powiatu Olkuskiego - ZALESIE GOLCZOWSKIE. Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzc...

  • Dom|233 m²|Wzgórze Millennium|Garaż|Działka 596m2

    Olkusz » al. 1000-lecia

    • 1 110 129 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 4 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 233,81 m² w kameralnej inwestycji Wzgórze Millennium. To wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury, komfortu...

  • Kupię Dom

    Olkusz

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kupię dom w Olkuszu lub okolicy Posiadam mieszkanie 48m2 na osiedlu Polna 1piętro w bloku z cegły wymienione instalacje gaz,światło woda i odpływy.Mieszkanie może być w rozliczeniu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie M5

    Bukowno

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Słoneczne mieszkanie M5, parter, 72 MKW. Osiedle Niepodległości Pełen rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z: dużego, ustawnego salonu wyjściem na balkon, kuchni, 3 syp...

  • Mieszkanie gotowe do wynajęcia!!!

    Klucze

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w bloku. Jest to wynajem okazjonalny. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, banki, przychodnia idp... W wolnej chwili czas sp...

  • 1 / 2
    Działka Zawada ul. Zawada

    Zawada

    • 2 000 000 zł cena
    • 43 600 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 4 HEKTARY , POD OSIEDLE DOMÓW ZAWADA 10 km od Olkusza , 12 km od Krzeszowic. Z pięknym lasem który jest częścią działki . W obowiązującym planie zagospodarowania , możliwoś...

  • Mieszkanie w DOMU z podwórkiem
    Mieszkanie w DOMU z podwórkiem

    Bukowno

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuje do wynajęcia 2 pokoje + kuchnia|+ łazienka + przedpokój w domu jednorodzinnym w Bukownie ul. Sławkowska . Płatne z góry + media według zużycia

  • Duży dom rodzinny
    1 / 4
    Duży dom rodzinny

    Bukowno

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuje do sprzedania duży dom ok 300m2 Całość ogrodzona, podwórko wybetonowane. Dom składa się z parteru oraz dwóch kondygnacji. Może być jako dwurodzinny , gdyż ma wydzieloną kl...

  • Duzy Dom w Bukownie
    1 / 7
    Duzy Dom w Bukownie

    Bukowno

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuje na sprzedaż . Nowy Dach i balkony okute. Można zrobić 3 osobne mieszkania . Podwórko wybetomowane. Kanalizacja , gaz. Zapraszam do kupna

  • Duża działka budowlano-zielona z zabudowaniami
    1 / 20
    Duża działka budowlano-zielona z zabudowaniami

    Zawada

    • 380 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski
    Biuro nieruchomości

  • Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa
    1 / 2
    Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gorenice

    • 469 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bolesław

    • 649 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!
    1 / 4
    3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!

    Zawada

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy
    1 / 5
    Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy

    Zawada

    • 342 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy
    1 / 5
    2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy

    Zawada

    • 492 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 220 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna 6 km od centrum Tarnowa!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w malowniczej miejscowości ZAWADA , gmina TARNÓW, powiat tarnowski o powierzchni 6...

  • Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni
    1 / 4
    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni

    Bolesław

    • 100 000 zł cena
    • 6 565 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 6565 m2 w miejscowości Kolonia w okolicy ulicy Bolesławskiej w gminie Bolesław pow. olkuski, nr działki 434/5; 434/1; 4...

  • Dom Bukowno ul. Sławkowska

    Bukowno » ul. Sławkowska

    • 665 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rodzinny dom piętrowy - ul. Sławkowska, Bukowno. Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni użytkowej 220 m² położony na bardzo dużej, prostokątnej działce...

  • Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze
    1 / 13
    Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze

    Klucze

    • 2 450 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    0% BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY! Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 79 m2, w skład którego wchodzą 4 niezależne pokoje, położone w budynku...

  • Bukowno. Dom 119 m2, na dz.4652m2, 280000 zł
    1 / 8
    Bukowno. Dom 119 m2, na dz.4652m2, 280000 zł

    Bukowno

    • 275 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 311 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OKAZJA .Działka i dom w cenie dwupokojowego mieszkania w bloku w Bukownie. Działka częściowo ogrodzona, budowlano-rolna 4652 m2 zabudowana wolnostojącym jednopiętrowym domem do re...

  • APARTAMENTY-  ZAWADA- POD KRAKOWEM
    1 / 14
    APARTAMENTY- ZAWADA- POD KRAKOWEM

    Zawada

    • 428 584 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osób...

  • Działka budowlana-Zawada-Tarnów-Małopolska
    1 / 12
    Działka budowlana-Zawada-Tarnów-Małopolska

    Zawada

    • 610 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży  działkę budowlaną pod rezydencję. Kształt nieregularny o dominujących wymiarach 65x64m i powierzchni 29 arów, z lekkim nachyleniem w północnej stronie d...

  • Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ
    1 / 9
    Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ

    Zawada

    • 950 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami  zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał inw...

  • Działka Leśna, 15420 m2, Zederman
    1 / 10
    Działka Leśna, 15420 m2, Zederman

    Zederman

    • 125 000 zł cena
    • 15 420 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę leśną Nr 731 o powierzchni 15420 m2 położoną w Zedermanie, gmina Olkusz. Działka o regularnym kszt...

  • Działka rolno-budowlana Zawada gm. Tarnów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Zawada gm. Tarnów

    Zawada

    • 199 000 zł cena
    • 2 514 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Malownicza działka 25 arów w spokojnej okolicy Zawada k. Tarnowa Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w malowniczej miejscowości Zawada, w gminie Tarnów, zaledwie okoł...

  • Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlano usługową Wolbrom, Chełm

    Kolonia

    • 500 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano-usługowa o powierzchni ogółem 4051m2 (na mapce oznaczona jako dwie przylegające do siebie działki o powierzchni: 2025m2 oraz 2026m2), położona na obrzeżach Wolbro...