• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Parzyn
  • Dłutów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rokitno Szlacheckie

(5)
  • 1 / 4
    Nieruchomości - Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 193 855 zł cena
    • 1 325 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ANNY KOPROWSKIEJ PROWADZONYM PRZED SĄDEM REJONOWYM KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH POD SYGN...

  • Działka Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Dom Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 433 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rokitno Szlacheckie

    • 790 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi naje...

  • Działka UP przy trasie W-wa Kraków DK7

    Łazy

    • 13 000 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jedna z niewielu tak atrakcyjnych podwarszawskich lokalizacji pod usługi/przemysł.Bardzo dobra lokalizacja, okolica wielu firm i hal magazynowych.Blisko do Warszawy, Janki oddalone...

  • Działka usługowa/dom/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 854 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana magazynem, domem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi...

  • Lokal Łazy

    Łazy

    • 2 100 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy z 2015roku, pełna własność, plan zagospodarowania przewiduje działalność handlową, usługową, gastronomii i turystyki, instytucje finansowe oraz dopuszczalne mieszk...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka usługowa/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką.Idealna nieruchomość na różnego rodzaju usługi. Możliwość zabudowy 50% powierzchni.Na działce...

  • Działka usługowa/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 250 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka UP przy trasie W-wa Kraków DK7

    Łazy

    • 13 000 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Mitręga

    Mitręga

    • 70 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mies...