• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

(90)
  • Dom jednorodzinny Dąbrowa Górnicza
    Dom jednorodzinny Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 839 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice Powierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony, Part...

  • 1 / 2
    Przetarg - ul. Rzeczna

    Dąbrowa Górnicza » ul. Rzeczna

    • 135 440 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 25.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzeda...

  • 1 / 4
    Przetarg - ul. Zdrowa

    Dąbrowa Górnicza » ul. Zdrowa

    • 304 030 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg...

  • Kawalerka w centrum, pet-friendly - 3 Maja 33
    Kawalerka w centrum, pet-friendly - 3 Maja 33

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 190 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna dla zwierząt, położona w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. 3 Maja -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzchni 17 m². Z...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 36m2
    1 / 9
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 36m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 209 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 8 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Dąbrowa Górnicza przy ul. Legionów Polskich. Lokal znajduje się na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z w...

  • dom mieszkalny Dąbrowa Górnicza, ul. Idzikowskiego
    1 / 8
    dom mieszkalny Dąbrowa Górnicza, ul. Idzikowskiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 430 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż  dom do remontu o powierzchni 80 m² składa się z przedsionka, trzech ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki, a jego bryłę uzupełnia duży strych. Budynek jest ogrzewany p...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i  położone na czw...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m². Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju.  Mieszkanie wyją...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • dom mieszkalno-biurowy Dąbrowa Górnicza, ul. Tworzeń
    dom mieszkalno-biurowy Dąbrowa Górnicza, ul. Tworzeń

    Dąbrowa Górnicza

    • 750 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym znajdująca się w przemysłowej części miasta Dąbrowy Górniczej. Nieruchomość znajduję się na działce w kształcie prostoką...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Trzebiesławice

    Dąbrowa Górnicza » Trzebiesławice

    • 520 000 zł cena
    • 33 018 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża szeroka działka w spokojnej okolicy ulicy Mieszka I w Dąbrowie Górniczej. Obszerny teren o powierzchni 3,3 ha , teren z kilkoma drzewami iglastymi i brzozami, płaski, wjazd z...

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dąbrowa Górnicza, os. M
    1 / 3
    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dąbrowa Górnicza, os. M

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o układzie: 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój Mieszkanie znajduje się w bloku na osiedlu Manhattan w Dąbrow...

  • Apartament 4pok. idealny DLA RODZINY! Balkon 20m2!

    Dąbrowa Górnicza » ul. Graniczna

    • 799 990 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 10 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Już dziś zamieszkaj w nowoczesnym apartamencie blisko centrum Dąbrowy Górniczej! IDEALNY DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJE!! TYLKO 20 MIN OD KATOWIC!! - 4 pokoje - przestronny sa...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden
    1 / 15
    Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie od właściciela w Dąbrowie Górniczej na oś Reden przy ul Królowej Jadwigi 26 . Mieszkanie położone jest w bloku na 1-wszym piętrze .Du...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 4 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Dąbrowa Górnicza ul. Jana Mizerkiewicza

    Dąbrowa Górnicza » ul. Mizerkiewicza

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom inwestycyjny z gwarantowanym dochodem.Dom położony jest w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice,...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Tysiąclecia

    Dąbrowa Górnicza » Gołonóg » ul. Tysiąclecia

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wejścia bez nakładów finansowych, z wyposażeniem w kuchni i pokoju. Mieszkanie przy ul. Tysiąclecia w niskim 2-piętrowym bloku, na 1 piętrze. Blok po termomoderniza...

  • Do wynajęcia Lokal na siedzibę dla Firmy ok. 150 m2
    1 / 7
    Do wynajęcia Lokal na siedzibę dla Firmy ok. 150 m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 6 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Okazja!!! do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy idealny na siedzibę firmy. Lokal o pow. ok. 150 m2 w tym gabinet, pokój dla Zarządu , pokój dla klientów, garderoba, kuchnia , toa...

  • Lokla biurowy 48 m2
    1 / 4
    Lokla biurowy 48 m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 350 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 48 m2 ,(sekretariat 16 m2 + pokój o pow. 32 m2) idealnie nadaje się na siedzibę spółki. Można wynająć meble Energia wg. wskazań licznika C.O w sez...