• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Piekary Śląskie

(37)
  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m² oraz 83,61 m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze oraz...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,94m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej ka...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Piekary Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Kotuchy

    Piekary Śląskie » ul. Kotuchy

    • 190 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia bądź remontu na pierwszym piętrze. Dwa niezależne pokoje. Piekary Śląskie ul Franciszka Kotuchy. Układ mieszkania: - pr...

  • Dom, 130,34 m², Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 127 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 27/01/2026 roku GL1G/GU/1226/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom Piekary Śląskie, Inwalidów Wojennych
    Dom Piekary Śląskie, Inwalidów Wojennych

    Piekary Śląskie

    • 595 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny i bardzo funkcjonalny dom wolnostojący, położony w Piekarach Śląskich. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabu...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska

    Piekary Śląskie

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m² zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cich...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja

    Piekary Śląskie

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w cichej i spo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle Wieczorka ul. Ziętka

    Piekary Śląskie » ul. Ziętka

    • 1 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (p...

  • sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl

    Piekary Śląskie

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam 1/16 część kamienicy jako wolne mieszkanie 60 m,dwa pokoje,kuchnia łazienka dwa balkony,piwnica,co etażowe węglowe opłaty remontowa 200 zł,woda 21,42 za1m ,śmieci 39,90zł/...

  • wynajmę lokal na działalność
    wynajmę lokal na działalność

    Piekary Śląskie

    • 690 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę lokal 63m w Piekarach Śląskich na dowolną działalność,do końca września była tam produkcja zdrowej żywności,lokal składa się z części sklepowej,socjalnej,magazynku,pomieszc...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2026 roku, os Wieczorka Nowe w Piekarach Śląskich Układ mies...

  • Działka Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 101 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5100 m² , przeznaczony pod zabudowę usługową (13U). Działka położona w Piekarach Śląskich - Dąbrówce W...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików
    1 / 15
    Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików

    Piekary Śląskie

    • 562 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce, sk...

  • Lokal Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy , zlokalizowany w Piekarach Śląskich przy ulicy Kościuszki (niedaleko szpital). Powierzchnia lokalu wynosi około 60m2. W skład pow...

  • Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy
    1 / 11
    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy

    Piekary Śląskie

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wyposażone czynsz opłaty 600zl zwroty piekary Śląskie Zygmunta Starego 6 tel [tel]

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m² , położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Loka...

  • Działka Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 110 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa, płaska o powierzchni 5110 m, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod usługi. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, pła...

  • 1 / 3
    Działka Piekary Ślaskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 530 000 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1688 m² , zlokalizowaną w spokojnym miejscu Piekar Śląskich, w dzielnicy Dąbrówka Wielka ....

  • 1 / 3
    Dom Piekary Śląskie rynek pierwotny ul. Kasztanowa

    Piekary Śląskie » ul. Kasztanowa

    • 769 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż ostatni segmenty C w stanie deweloperskim. Piekary Śląskie osiedle Pod Lipami 0% PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC Układ segmentu: - powierzchnia domu 121m 2 -...