• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rumia
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Katowice

(7)
  • Katowice-Zarzecze | Dom 225 m² Działka 926 m² | Porządne materiały
    Katowice-Zarzecze | Dom 225 m² Działka 926 m² | Porządne materiał...

    Katowice

    • 1 487 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowy Powierzchnia domu: 225 m² Powierzchnia działki: 926 m² Cena: 1 487 000 zł ⸻ Kluczowe atuty: Lokali...

  • Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa
    1 / 15
    Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa

    Katowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 6 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, Piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m², położony w spokojnej i zielon...

  • Dom Katowice Brynów, Brynowska
    1 / 15
    Dom Katowice Brynów, Brynowska

    Katowice

    • 4 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Polecamy do wynajmu piętro w domu wolnostojącym o powierzchni 100 m2 położonego przy ulicy Brynowskiej w Katowicach - dzielnica Brynów, składające się z 3 przestronnych pokoi (z je...

  • Dom Katowice, Obrońców Westerplatte
    1 / 14
    Dom Katowice, Obrońców Westerplatte

    Katowice

    • 2 300 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 5 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic. Kamienica z lokalem użytko...

  • Dom Katowice ul. Pomorskiego

    Katowice » ul. Pomorskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2 z 2...

  • Teren pod 6. bliźniaków - super lokalizacja, 5.parceli.
    1 / 7
    Teren pod 6. bliźniaków - super lokalizacja, 5.parceli.

    Katowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE WŁAŚCICIELA NIERUCHOMOŚCI - BEZ PROWIZJI I UKRYTYCH OPŁAT Posiadam do sprzedaży łącznie 5. działek gruntu (na 1. KW), z czego jedna zabudowana jest domem jednorodzinnym...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Katowice

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SOSNOWIEC -OKAZAŁY DOM Z SEGMENTEM USUŁGOWO BIUROWYM
    1 / 8
    SOSNOWIEC -OKAZAŁY DOM Z SEGMENTEM USUŁGOWO BIUROWYM

    Sosnowiec

    • 2 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SOSNOWIEC - OKAZAŁA NIERUCHOMOŚĆ DLA OSÓB PRZEDSIĘBIORCZYCH Prezentowana oferta dedykowana jest do klientów zainteresowanych zakupemdochodowej rezydencji usytuowanej w bezpośredni...

  • SOSNOWIEC-MILOWICE-DUŻY, JEDNORODZINNY W KAMERALNEJ OKOLICY
    1 / 8
    SOSNOWIEC-MILOWICE-DUŻY, JEDNORODZINNY W KAMERALNEJ OKOLICY

    Sosnowiec

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    MILOWICE – DUŻY, JEDNORODZINNY W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Oferta dedykowana do klientów zainteresowanych zakupem dużego domu dla jednej rodziny położonego w bardzo zielonej i kamera...

  • 1 / 3
    Budynek z poddaszem, w stanie do remontu, wyburzenia

    Mysłowice

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W atrakcyjnej lokalizacji przy autostradzie-możliwość wykorzystania do działalności gospodarczej oraz w odległości ok.300m od Janów Park - nowoczesnego i komfortowego osiedla, dro...

  • DOM Z PIĘCIOMA MIESZKANIAMI, NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNKCYJNA
    1 / 16
    DOM Z PIĘCIOMA MIESZKANIAMI, NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNKCYJNA

    Sosnowiec

    • 1 999 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 5 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SOSNOWIEC – DĘBOWA GÓRA- NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNCYJNA Polecamy na sprzedaż duży dom położony w centralnej, dużej dzielnicy Dębowa Góra w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej. Bu...

  • Dom Sosnowiec Pogoń

    Sosnowiec » Pogoń

    • 650 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 1 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży przestronny dom do wykorzystania na cele mieszkalne dla 2 a nawet 3 rodzin, na działalność gospodarczą typu wynajem, hostel, biura lub pod wydzielenie na mieszkania bezczynszo...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Sosnowiec

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Siemianowice Śląskie » Centrum

    • 2 600 000 zł cena
    • 1 914 m2 powierzchnia
    • 1 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Gold
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mysłowice » Larysz

    • 835 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Czeladź

    • 619 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Mysłowice

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Mysłowice

    • 599 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ul.  Chrobrego 35 -Dom Wolnost. przy Parku Śląskim
    1 / 18
    ul. Chrobrego 35 -Dom Wolnost. przy Parku Śląskim

    Siemianowice Śląskie

    • 997 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • HIT! dom w stanie deweloperskim. Największy
    1 / 20
    HIT! dom w stanie deweloperskim. Największy

    Sosnowiec

    • 874 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 4 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mysłowice

    • 1 950 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czeladź

    Czeladź

    • 730 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budynek o wysokim standardzie wykończenia, 1/2 bliźniaka w bardzo dobrej lokalizacji Czeladzi, w bliskiej odległości od centrum. Dom wzniesiony został z pustaka i cegły w latach 7...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłowice » Wesoła

    • 1 149 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sosnowiec ul. Armii Krajowej

    Sosnowiec » ul. Armii Krajowej

    • 1 100 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 337,41 m2 w Sosnowcu w dzielnicy Kazimierz Górniczy przy ul. Armii Krajowej . Nieruchomość stanowią dwa...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Czeladź

    • 950 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sosnowiec Kazimierz ul. WSTRZYMANA

    Sosnowiec » Kazimierz Górniczy

    • 830 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WSTRZYMANA Kazimierz Górniczy, dom do wprowadzenia, idealnie dla 2 rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Dom o powierzchni ok 200m2, postawiony na działce 578m2, wjazd na posesj...

  • Dom Siemianowice Śląskie Bytków
    1 / 15
    Dom Siemianowice Śląskie Bytków

    Siemianowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży jednopiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m2, podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem, położony w spokojnej okolicy w Siemianow...

  • Dom Sosnowiec Zagórze

    Sosnowiec » Zagórze

    • 660 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sosnowiec Zagórze, segment środkowy w stanie deweloperskim na sprzedaż. Rok budowy 2024r, wybudowany z porothermu na płycie fundamentowej, z zewnątrz ocieplony styropianem 20cm, p...

  • Czeladź, bliźniak w stanie do zamieszkania
    1 / 15
    Czeladź, bliźniak w stanie do zamieszkania

    Czeladź

    • 880 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Czeladź, dom do zamieszkania. Stojący w granicy działki po obydwu stronach, z jednej strony przylegający do innego budynku mieszkalnego. Dom o powierzchni ok 168m2, w tym użytkowej...

  • Dom Czeladź

    Czeladź

    • 880 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Czeladź, dom do zamieszkania. Stojący w granicy działki po obydwu stronach, z jednej strony przylegający do innego budynku mieszkalnego. Dom o powierzchni ok 168m2, w tym użytkow...

  • Dom Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 1 300 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Dom położony jest w spokojnej i zielonej części dzielnicy Kazimierz Górniczy, w otoczeniu natury i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość znajduje się na dużej, malownic...

  • Dom Czeladź, Katowicka
    1 / 12
    Dom Czeladź, Katowicka

    Czeladź

    • 1 080 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 2 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kamienica o charakterze inwestycyjnym, położona w Czeladzi przy ul. Katowickiej 81. Budynek z 1906 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 430 m², usytuowa...

  • Noclegi dla pracowników, Ukraińców.
    1 / 16
    Noclegi dla pracowników, Ukraińców.

    Sosnowiec

    • 6 990 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Noclegi dla pracowników, Ukraińców. Wynajmę dom190 m2 w Sosnowcu, Klimontów- Dańdówka. Lokal umeblowany posiada: kuchnię, dwie łazienki /jedna posiada wannę z hydromasażem/, 7 po...

  • Dom Mysłowice, Topolowa
    1 / 14
    Dom Mysłowice, Topolowa

    Mysłowice

    • 860 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż piękny dom położony w Mysłowicach przy ulicy Topolowej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury ora...

  • Dom Sosnowiec Dańdówka, Zakopiańska
    Dom Sosnowiec Dańdówka, Zakopiańska

    Sosnowiec

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OKAZJA! Sosnowiec-Oś.Andersa - Do wynajęcia parter domu o pow. 100 m2 Mieszkanie składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego, dużego...

  • Super DOM Mysłowice–Wesoła 147 m² Deweloperski
    1 / 13
    Super DOM Mysłowice–Wesoła 147 m² Deweloperski

    Mysłowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom premium w zielonej części Mysłowic – Wesoła | 146,78 m² | nowoczesne technologie | 1 150 000 zł...

  • Dom po remoncie 238 m2 z garażem i ogrodem.
    1 / 16
    Dom po remoncie 238 m2 z garażem i ogrodem.

    Sosnowiec

    • 1 390 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To nie jest zwykła nieruchomość to przestrzeń zaprojektowana dla komfortu, prywatności i wygody. Idealna:dla rodzin, które potrzebują przestrzeni i kilku niezależnych strefdla os...