• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rybnik

(31)
  • umeblowany dom 136 m2

    Rybnik

    • 799 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • połowa bliźniaka 132m2 Rybnik

    Rybnik

    • 760 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Rybnik Północ  dom idealny dla dużej rodziny!
    Rybnik Północ dom idealny dla dużej rodziny!

    Rybnik

    • 599 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej z najbar...

  • Dom Rybnik Chwałęcice

    Rybnik » Chwałęcice

    • 890 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania niezwykła nieruchomość - dom zlokalizowany w Rybniku dzielnicy Chwałęcice jednej z najbardziej cenionych i lubianych. okolic. Mieści się na działce o powierzchni...

  • Dom Rybnik rynek pierwotny ul. Niedobczycka

    Rybnik » ul. Niedobczycka

    • 635 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłe mieszkanie - ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i...

  • Dom, 140,31 m², Rybnik

    Rybnik

    • 200 278 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 18.09.2025 roku GL1G/GU/830/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Jar...

  • Dom Rybnik Kłokocin ul. Włościańska

    Rybnik » Kłokocin » ul. Włościańska

    • 1 100 000 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 2 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny/dwurodzinny o powierzchni 384,34 m², położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1550 m² w spokojnej i zielonej części...

  • Dom Rybnik Zebrzydowice ul. Cypriana Kamila Norwida

    Rybnik » Zebrzydowice » ul. Norwida

    • 1 700 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Masz dość przeciętności? Szukasz miejsca, które łączy klasę z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową okazję - jedyny taki dom na rynku, nieruchomość, która wyróżnia się char...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rybnik ul. Zamysłów

    Rybnik » ul. Plac Zamysłów

    • 749 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 096 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Rybniku -ZAMYSŁÓW Posiadamy na sprzedaż nowe domy energooszczędne o różnej powierzchni mieszkalnej położone w spokojnej okolicy na Z...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 1 339 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 9 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący wybudowany w 2018r. znajdujący się w cichej i spokojnej miejscowości Rybnik osiedle Batorego . Budynek o powierzchni całkowi...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 735 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Zadbany Dom wolnostojący z działką o pow. 1507 mkw. bardzo blisko Centrum Rybnika (ul. Świerklańska) jednocześnie w cichej i zielonej okolicy . Lokalizacja : Rybnik u...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam Zadbany dom wolnostojący z ładną działką o pow. 1111 mkw. położony w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika (Niewiadom Górny) . Nieruchomość ze świetnym dojaz...

  • Dom Rybnik rynek pierwotny

    Rybnik

    • 749 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wspaniałe osiedle szeregówek położone blisko zieleni, a jednocześnie z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum.To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć spokój codziennego...

  • Dom Rybnik
    1 / 9
    Dom Rybnik

    Rybnik

    • 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi we...

  • Przetarg - ul. Daszyńskiego 8

    Rybnik » ul. Daszyńskiego

    • 500 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Edwarda Ciaka ogłasza przetarg pisemny na:prawa własności nieruchomości, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym, położonej prz...

  • 1 / 3
    Dom, 192,04 m², Rybnik

    Rybnik

    • 26 500 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Postanowieniem z dnia 1 września 2025 roku Sądu Rejonowego w Gliwicach XII Wydziału Gospodarczego, ogłoszona została upadłość Iwony Bober, w którym postępowaniu syndykiem wyznaczon...

  • Dom Rybnik
    1 / 13
    Dom Rybnik

    Rybnik

    • 289 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w cenie mieszkania - Rybnik, dzielnica Popielów na działce 1080 m² Szukasz własnego domu, ale budżet pozwala jedynie na mieszkanie? Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz przestronnego i solidnego domu w Rybniku? To musisz zobaczyć ten dom. [/i] Przedmiotem sprzedaży jest dom z lat 70-tych, wybudowany z cegły. Dom ma powierzchnię okoł...

  • Dom Rybnik Grabownia

    Rybnik » Grabownia

    • 1 399 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 4 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przed Państwem Nowa Oferta - Tylko u Nas Dom Rybnik - Grabownia Jednorodzinny Dom wolnostojący wraz z garażem w bryle nie podpiwniczony - wybudowany na pięknie z...

  • Dom Rybnik Paruszowiec

    Rybnik » Paruszowiec-Piaski

    • 879 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Do sprzedania dom z 2005 roku w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 położony w cichej i spokojnej dzielnicy - Paruszowiec na działc...