• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gliwice

(30)
  • Dom Gliwice Łabędy ul. Fiołkowa

    Gliwice » Łabędy » ul. Fiołkowa

    • 579 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w zielonej i spokojnej części Łabęd w Gliwicach. Nieruchomość o powierzchni około 97 m² usytuowana jest na dużej działce 768 m², co...

  • Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.
    1 / 16
    Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.

    Gliwice

    • 980 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m², zlokalizowany w dzielnicy Ogrodów w Gliw...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/środkowy szereg /, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 830 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje s...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 259 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROMOCJA !!!Do 24.05.26 cena 1259000,00 zł. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie szeregowej /środkowy szereg/ z zadbanym ogrodem i dwoma naziemnymi miejscami postojo...

  • Dom z potencjałem do własnej aranżacji
    1 / 16
    Dom z potencjałem do własnej aranżacji

    Gliwice

    • 930 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, pi...

  • WYJĄTKOWA LOKALIZACJA/2 BUDYNKI/UL. PRUSA!!!

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA LOKALIZACJA!!! SPOKOJNA OKOLICA W SAMYM CENTRUM GLIWIC!!! ULICA BOLESŁAWA PRUSA !!!DOM (POŁÓWKA BLIŹNIAKA) + WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PARTEROWY Z NIEZALEŻNYM WEJŚ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Dom Gliwice Podlesie
    1 / 15
    Dom Gliwice Podlesie

    Gliwice

    • 1 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom w toskańskim stylu z przestronną działką blisko centrum Gliwic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w stylu toskańskim, który idealnie...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu nowoczesny, przestronny szeregowiec/skrajny/ o powierzchni 90,85 m², usytuowany w spokojnej i przyjaznej okolicy Gliwic. Nieruchomość ta jest idealnym miejscem d...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak o p...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 22 550 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Gliwice Bojków
    1 / 15
    Dom Gliwice Bojków

    Gliwice

    • 1 649 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom marzeń z inteligentnym systemem Smart w Gliwicach Bojkowie. Na parterze tego funkcjonalnego,nowoczesnego bliźniaka z 2023 r./elementem wspólnym jest jedynie garaż/ znajdziesz...

  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku
    1 / 16
    Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku

    Gliwice

    • 4 300 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowa, perfekcyjna rezydencja w stylu secesji pruskiej, wystrój pałacowy. Rezydencja ma charakter willi przemysłowca z przełomu XIX i XX wieku. Budynek wybudowany w 2005 roku z...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 28 700 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Gliwice

    Gliwice

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znalazłeś c...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 34 850 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• KOMFORTOWY dom dla kadry kierowniczej

    Gliwice

    • 8 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości