• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieleń +20 km
  • Małkinia Górna
  • Kołbaskowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnowskie Góry

(49)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 749 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 103,5m2 + garaż, działka 563m2 - os. Sielanka
    1 / 16
    Dom 103,5m2 + garaż, działka 563m2 - os. Sielanka

    Tarnowskie Góry

    • 1 380 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumianko...

  • 40 m² + garaż + klima + balkon | wysoki standard | kawalerka
    40 m² + garaż + klima + balkon | wysoki standard | kawalerka

    Tarnowskie Góry

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna i duża kawalerka 40 m² w odnowionym budynku przy ul. Mickiewicza w Tarnowskich Górach (rewitalizacja przez OPAL). - 1 piętro - winda - teren zamknięty - mo...

  • Dom piętrowy z garażem
    1 / 9
    Dom piętrowy z garażem

    Tarnowskie Góry

    • 939 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga - Ostatni dom II Etapu BAJKOWE OSIEDLE - II Etap TĄPKOWICE - Ulica Kubusia Puchatka/Mikołaja Kopernika Projekt domu "KUBUŚ" z garażem w bryle budynku i działką o powierzch...

  • Fazos mieszkanie na sprzedaż
    1 / 5
    Fazos mieszkanie na sprzedaż

    Tarnowskie Góry

    • 275 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Tarnowskich Górach na osiedlu Fazos ul. Ułańska. Czynsz 480 zł (w tym centralne ogrzewanie), osobno płatne: woda, prąd i gaz. Mieszkanie dostępne...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z balkonem 1 piętro
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z balkonem 1 piętro

    Tarnowskie Góry

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta Tarnowskie Góry. Czynsz 562zł ( w tym śmieci 2 osoby), osobno płatna woda I co. Do rynku 850m, blisko szkoła, przedszkol...

  • Nowoczesny dom wolnostojący pod lasem-Pniowiec
    1 / 16
    Nowoczesny dom wolnostojący pod lasem-Pniowiec

    Tarnowskie Góry

    • 999 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom pod lasem, który zarabia na siebie energią ze słońca. Tarnowskie Góry – Pniowiec, ul. Świerkowa 1 to tutaj, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i kojącej zieleni, po...

  • ROD działka ogródek
    1 / 6
    ROD działka ogródek

    Tarnowskie Góry

    • 85 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 316m² znajdująca się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowskich Górach. Na działce znajduje się m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • STARE TARNOWICE, mieszkanie jasne, ciche i ciepłe.
    1 / 15
    STARE TARNOWICE, mieszkanie jasne, ciche i ciepłe.

    Tarnowskie Góry

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokoje, ciche , ciepłe, oddzielna kuchnia nowa ( w pełni wyposażona ) z oknem. W zadbanym 2 piętrowym bloku, wyremontowana klatka schodowa z domofonem. Do mieszkania...

  • Apartamenty Tarnowskie Góry
    1 / 8
    Apartamenty Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 575 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA2026 r. - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie - "OSIEDLE POD GWIAZDAMI" Apartamenty PREMIUM - bezczynszowe, - na parterze z dużym ogródkiem lub na piętrze z dużym...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry Śródmieście rynek pierwotny

    Tarnowskie Góry

    • 575 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Oaza Spokoju i Komfortu Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m² oraz 94,1 m² zlokalizowane w samym centrum Ta...

  • Piękna kawalerka, mieszkanie do wynajęcia
    1 / 12
    Piękna kawalerka, mieszkanie do wynajęcia

    Tarnowskie Góry

    • 1 350 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka, mieszkanie do wynajęcia: piękne, jasne, niedawno po generalnym remoncie z dużymi oknami. Mieszkanie pomimo niskiego metrażu ustawne i przestronne, duża kuchnia i salon,...

  • Sprzedam działkę przy głównej drodze w Pewli -Mała
    Sprzedam działkę przy głównej drodze w Pewli -Mała

    Tarnowskie Góry

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przy głównej drodze Pewel -Mała -Korbielów

  • 1 / 3
    Nieruchomość zabudowana - Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 1 430 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.07.2025 roku GL1G/GU/324/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 14 494 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Tarnowskie Góry ul. gen. Władysława Andersa

    Tarnowskie Góry » ul. Andersa

    • 280 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40m2 zlokalizowane w Tarnowskich Górach, przy ulicy gen. Władysława Andersa. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie...

  • hala magazynowa
    hala magazynowa

    Tarnowskie Góry

    • 6 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    hala magazynowa z rampą 205m plus pomieszczenia socjalne (około 100m) parking przy magazynie .ogrzewanie olejowe -piec

  • biuro 30m
    1 / 3
    biuro 30m

    Tarnowskie Góry

    • 990 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    biuro na IIp. w centrum Tarnowskich Gór

  • Biurowiec w centrum Tarnowskich Gór sprzedam
    1 / 4
    Biurowiec w centrum Tarnowskich Gór sprzedam

    Tarnowskie Góry

    • 2 500 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 3 002 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biurowiec -cztery piętra z pomieszczeniami biurowymi, parter dwa lokale handlowe na każdym piętrze ubikacja , ogrzewanie budynku MPEC. Budynek jest podpiwniczony ,wejście od ulicy...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 659 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na parterze, położonego w nowoczesnym osied...