• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowogard
  • Ciągowice
  • Straszyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Będzin

(79)
  • Dom Będzin Grodziec

    Będzin

    • 435 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek fiński na sprzedaż w Będzinie Grodźcu. Budynek drewniany na murowanym z cegły fundamencie. Dach 2-spadowy kryty blachą trapezową (wymiana ok 2 lata temu). Budynek ocieplony...

  • Syberka, 84m2 z panoramicznym widokiem.
    1 / 16
    Syberka, 84m2 z panoramicznym widokiem.

    Będzin

    • 587 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m², położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 128 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 39m2, plus piwnica 17,82m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • 1 / 4
    Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 304 560 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna widokowa działka na lekkim wzniesieniu położona w Grodźcu. Powierzchnia 1128m2, prostokąt o wymiarach 21x48. Do działki dojeżdża się drogą wewnętrzną we współudziale 1/2 M...

  • Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89
    1 / 7
    Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:...

  • Mieszkanie dwupokojowe Będzin
    Mieszkanie dwupokojowe Będzin

    Będzin

    • 247 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m², położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta w Będzinie...

  • dom mieszkalny Będzin, ul. Dąbrowska
    dom mieszkalny Będzin, ul. Dąbrowska

    Będzin

    • 719 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA !! PRZYTULNY I ENERGOOSZCZĘDNY DOM JEDNORODZINNY 1800 metrów od PARKU ZIELONA i POGORII 4 !!! Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 96m2 położony w Będzinie.  Dom pięt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42
    1 / 6
    Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42

    Będzin

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 23 m2. II piętro. Ogrzewanie elektr...

  • Mieszkanie Będzin Łagisza ul. Radosna

    Będzin » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem, do własnej aranżacji. Powierzchnia 36,57m2 Pokój duży z wyjściem na ogród, duża kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Mieszkanie przygotowane do remont...

  • Działka ogródek ROD [ 380 m2 z altaną]
    1 / 8
    Działka ogródek ROD [ 380 m2 z altaną]

    Będzin

    • 40 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD z altaną ogrodową i domkiem narzędziowym Odstąpię prawo do użytkowania działki ROD znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "GRODZIEC" w Będzinie o p...

  • centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok
    1 / 13
    centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok

    Będzin

    • 415 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na...

  • Mieszkanie Będzin, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Będzin, Krakowska

    Będzin

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Pr...

  • Duży Ogródek działkowy ROD Grodziec

    Będzin

    • 80 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię dzierżawę działki. Działka znajduję się na ROD Grodziec (Będzin rejon ul. Konopnickiej, Barlickiego) . Dość duży metraż i spokojna okolica - daleko od zabudowań. Parkin...

  • Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica
    1 / 13
    Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica

    Będzin

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone przy ulicy Koszalew w Będzinie bardzo blisko Dąbrowy Górniczej. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokali...

  • Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą
    1 / 16
    Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

    Będzin

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Będzinie na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Syberka. Mieszkanie razem z piwnicą 47,6...

  • Dom Będzin Ksawera

    Będzin

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie do wykończenia widocznym na zdjęciach. Bliźniak składa się z 2 osobnych połówek tzw. bliźniak 2-lokalowy. Idealna propozycja kiedy dwie rodz...

  • Mieszkanie Będzin ul. Bema Józefa, gen.

    Będzin » ul. Bema

    • 415 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone n...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 148 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku przy ul. Konopnickiej w Grodźcu na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania 29m2 + piwnica 4,14m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Pokój z ba...

  • 1 / 3
    Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 330 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Grodźcu o powierzchni ok 1000m2 w trakcie wydzielenia z większej działki i szerokości od ulicy ok 15,5m. Teren pochyły, wjazd na działkę z drogi asfaltowej, w k...