• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzin
  • Chybie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Będzin

(79)
  • Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO
    1 / 7
    Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO

    Będzin

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2. Mie...

  • 2 pokoje Będzin Narutowicza
    1 / 14
    2 pokoje Będzin Narutowicza

    Będzin

    • 269 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4-pokojowe w blokach przy ulicy Kraszewskiego w Sosnowcu Klimontowie. Mieszkanie o powierzchni 70,6m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku. Blok po termomodernizacji, kl...

  • Mieszkanie Będzin Syberka ul. Narutowicza Gabriela

    Będzin » ul. Narutowicza

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Osiedle Syberka w Będzinie ulica Narutowicza. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,6m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie zn...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2....

  • Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-05! Do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy przy ulicy Modrzejowskiej 89. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter....

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Barlickiego Norberta

    Będzin » ul. Barlickiego

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma mies...

  • Działka Będzin Łagisza

    Będzin

    • 390 000 zł cena
    • 2 489 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną w urokliwym miejscu Będzina w dzielnicy Łagisza. Otoczona terenem zielonym, w granicy działki płynie potok, na sąsiedniej działce, która nie jes...

  • Działka Będzin Ksawera

    Będzin

    • 304 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone w okolicy ulicy Krętej w Będzinie Miejsce spokojne, dużo terenów zielonych, szybki dojazd do parku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Będzin Grodziec dom do odświeżenia
    1 / 15
    Będzin Grodziec dom do odświeżenia

    Będzin

    • 550 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom do odświeżenia w Grodźcu. Bardzo dobra spokojna lokalizacja, wszędzie blisko- szkoła, komunikacja miejska, sklepy, piekarnia, park. Dom o powierzchni 102,83m2, pię...

  • Działka Będzin

    Będzin

    • 500 000 zł cena
    • 753 m2 powierzchnia
    • 665 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cena netto, należy doliczyć podatek VAT 23 %. Cena do negocjacji. Do ceny działki należy doliczyć cenę projektu architektonicznego, pozwolenia na budowę dwóch kamienic, w cenie...

  • Mieszkanie Będzin Namiarkowe

    Będzin

    • 677 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone w najlepszej dzielnicy miasta, na osiedlu Namiarkowym, w jednym z 5-wolnostojących jednopiętrowych budynków na osiedlu zamkniętym. Budynki oddane w 2019r, zami...

  • Dom Będzin Warpie

    Będzin

    • 850 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Będzin Warpie, bardzo dobra lokalizacja, idealnie dla rodziny z dziećmi lub 2-rodzinnej. Dom o powierzchni 160m2 + piwnice + strych, usytuowany na działce 413m2. Wybudowany w lat...

  • Dom Będzin Grodziec

    Będzin

    • 550 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom do odświeżenia w Grodźcu. Bardzo dobra spokojna lokalizacja, wszędzie blisko- szkoła, komunikacja miejska, sklepy, piekarnia, park. Dom o powierzchni 102,83m2, p...

  • Będzin Grodziec 3-pokojowe mieszkanie w bloku z CO
    Będzin Grodziec 3-pokojowe mieszkanie w bloku z CO

    Będzin

    • 300 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m2, położone w bloku na 4 piętrze w w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Niski blok 4-pietrowy, po termomodernizacji, spokojna okolica, nisk...

  • 2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu
    1 / 15
    2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu

    Będzin

    • 199 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Będzin Grodziec, mieszkanie w bloku 4-piętrowym z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokojem, usytuowane na 2 pię...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w Będzinie. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie słoneczne. Ogrzewanie miejskie, Okolica cicha, spokojna i dużo zieleni. Dwa parki z...

  • 1 / 4
    Działka Będzin Małobądz

    Będzin

    • 450 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko centrum miasta, dzielnica Małobądz, bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura- sklepy, szkoły, komunikacja miejska i wylot do trasy 86, okolica zabudowy...

  • 1 / 3
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie w Będzinie o pow. całkowitej 52,41m2 . W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno wc i łazienka...

  • 1 / 3
    Działka Będzin ul. 27 Stycznia

    Będzin » ul. Stycznia

    • 600 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2378 m2 w Będzinie w dzielnicy Małobądz. Działka jest w kształcie wielokąta o długości ok. 142 m. Działka o potencjale in...