• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chyża
  • Duchnów
  • Zagrodno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tychy

(81)
  • Dom Tychy P
    1 / 2
    Dom Tychy P

    Tychy

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Właściciel może wykonać remontu wnętrza pod klienta kupującego! Duzy potencjał pod kątem wykorzystania nieruchomości również na prowadzenie działalności biurowej czy usługowej (...

  • CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!
    CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!

    Tychy

    • 609 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, położonej w Tychach w dzielnicy CZUŁÓW. Dom wolnostojący na działce o powierzchni 2638 m2, podpiwniczony o powierzchni...

  • Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.
    Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.

    Tychy

    • 899 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Dom, 135,50 m², Tychy

    Tychy

    • 490 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.11.2025 roku GL1G/GU/929/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika A...

  • 2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa
    2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa

    Tychy

    • 359 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (Osiedle B)  w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajdu...

  • Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw
    1 / 16
    Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw

    Tychy

    • 949 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaka o powierzchni 141 mkw znajdującego się w stanie deweloperskim, położonego w jednej...

  • Miesz do wynajmu od zaraz Tychy os F
    Miesz do wynajmu od zaraz Tychy os F

    Tychy

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proszę o kontakt [tel]..... 1800+ media + czynsz650 ...+kaucja 2000 do negocjacji

  • Lokal użytkowy Tychy Śródmieście
    1 / 11
    Lokal użytkowy Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal w ścisłym CENTRUM MIASTA, przy ul. Grota Roweckiego! Duże natężenie ruchu pieszych, jedno z najlepszych miejsc handlowych w Tychach. Szeroka możliwość wykorzyst...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Tychy O
    1 / 15
    Mieszkanie Tychy O

    Tychy

    • 539 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4 pokoje. Pełna własność...

  • Działka Tychy Stare Tychy
    1 / 7
    Działka Tychy Stare Tychy

    Tychy

    • 250 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYCHY Stare Tychy Bardzo ładna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 1195m2. Teren znajduje sie pomiędzy domami jednorodzinnymi a cmentarzem. Posiada dojazd od ulicy Now...

  • Lokal użytkowy Tychy Śródmieście
    1 / 12
    Lokal użytkowy Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 3 888 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal! W doskonałej lokalizacji! Z osobnym wejściem dla jedynie dwóch lokali! Z własnym miejscem parkingowym! Do wynajęcia na pierwszym piętrze lokal nr 11 o po...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 1 302 680 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 5 816 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal dwupoziomowy o pow 224,5 m2. Parter 24 m2 (hol) + 1 piętro 200m2, połączony schodami wewnętrznymi. Lokal znajduje się w nowoczesnej zabudowie, stanowiący część pawilonu, jest...

  • Mieszkanie Tychy H
    1 / 11
    Mieszkanie Tychy H

    Tychy

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tychy os H 2 pokoje niska zabudowa balkon Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² , zlokalizowane w Tychach przy ul. Dunikowskiego (oś. H). Mieszkanie p...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 4 400 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tychy Tarasy Kopernika Nowoczesne osiedle. Aktualnie wielostanowiskowy salon fryzjersko/barberski. Nie lada gratka dla usług "Beauty" lub fryzjerskich. Idealny również na gabinet...

  • Mieszkanie Tychy Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 311 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy f...

  • Lokal użytkowy Tychy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Tychy

    Tychy

    • 3 380 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tychy, mega prestiżowe miejsce na działalność, biurową, usługową czy handlową. Pięknie wykończone lofty częściowo wynajęte przez wymagających najemców z możliwością dodatkowego pod...

  • Lokal użytkowy Tychy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Tychy

    Tychy

    • 17 225 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Działka Tychy Wartogłowiec
    1 / 3
    Działka Tychy Wartogłowiec

    Tychy

    • 372 480 zł cena
    • 582 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy, Wartogłowiec, ul. LAWENDOWA. Działka mieszkaniowa z możliwościami usług o pow. 582 m2 udziałem w drodze dojazdowej. Aktualny Plan zagospodarowania Przestrzennego MN6. Istni...

  • Działka budowlana Tychy Wilkowyje
    1 / 3
    Działka budowlana Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 264 330 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy Wilkowyje , do sprzedania działka o pow. 801 m2 Aktualny Plan Zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wszystkie media: Kanalizacja, prąd, g...

  • Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2
    1 / 10
    Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2

    Tychy

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Układ jest prosty i funkcjonalny: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Do tego balkon i piwnica — rzeczy, które w codziennym życiu naprawdę mają znaczenie. Loka...