• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zagrodno
  • Tychy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tychy

(81)
  • Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.
    1 / 16
    Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.

    Tychy

    • 1 900 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To może być Twoje wspaniałe miejsce do życia. Dom z pięknym ogrodem w Tychach – Glinka, w sąsiedztwie Subli Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 246,73 m² i pow...

  • Lokal użytkowy Tychy O
    1 / 13
    Lokal użytkowy Tychy O

    Tychy

    • 6 700 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 185m2 położony w doskonałym, rozpoznawalnym miejscu! Dobrze widoczny z ruchliwej ulicy. Nadaje się na prowadzenie właściwie dowolnej działalno...

  • Dom Tychy Wilkowyje
    1 / 12
    Dom Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 1 300 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 1 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w Tychach, przy ul. Mikołowskiej 158. Bardzo dobra lokalizacja z dużym potencjałem i szeroką możliwością wykorzystania. Pozwala zarówno na prow...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 5
    Wynajem mieszkania

    Tychy

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 37m2 z balkonem w centrum Tychów. Umeblowane. Blisko stacja PKP, przystanek autobusowy, centrum handlowe, szkoła, przedszkole. Czynsz...

  • Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów
    Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów

    Tychy

    • 659 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1884 m2, położonej w Tychach przy ul. Cedrowej. Zgodnie z MPZP działka ta oznaczona jest symbolem MU2 z przeznaczeni...

  • Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP
    1 / 7
    Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP

    Tychy

    • 1 272 230 zł cena
    • 4 387 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA INWESTYCYJNA !!! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 4387 m2. WARUNKI TEC...

  • Mieszkanie Tychy, Myśliwska
    1 / 7
    Mieszkanie Tychy, Myśliwska

    Tychy

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajem mieszkania w Tychach - więcej przestrzeni niż pokazuje metraż! Choć w dokumentach widnieje 37,7 m² , w praktyce mieszkanie oferuje aż o 10 m² więcej - to dodatko...

  • Lokal użytkowy Tychy gm. M. Tychy
    1 / 3
    Lokal użytkowy Tychy gm. M. Tychy

    Tychy

    • 1 650 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do sprzedania starsza nieruchomość dwukondygnacyjna plus poddasze i piwnica(ok. 15m2) na wszelką działalność handlowo - usługowo- oświatowo - magazynowo - biurowo - produkcyjną o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 6 900 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dwupoziomowy o pow 224,5 m2. Parter 24 m2 (hol) + 1 piętro 200m2, połączony schodami wewnętrznymi. Lokal znajduje się w nowoczesnej zabudowie, stanowiący część pawilonu, jest...

  • Lokal użytkowy Tychy P
    1 / 13
    Lokal użytkowy Tychy P

    Tychy

    • 3 960 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia ! Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal do własnej aranżacji o powierzchni około 165 m2. Lokal znajduje się na piętrze w budynku usługowo-handlowo-biurowym...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 321 480 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w MPZP oznaczona jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem lokali użytkowych w zakresie usług drobnych, biurowych i społecznych. Działka o powierzchni 8,5 a...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 304 380 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w nowym MPZP oznaczona jako wielofunkcyjna z zabudową jednorodzinną. Działka jest płaska, prostokątna 8ar z mediami i drogą dojazdową.

  • Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 9
    Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park

    Tychy

    • 469 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co zapewnia do...

  • Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem
    1 / 10
    Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem

    Tychy

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe  o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C. Lokal s...

  • Tychy Urbanowice działka pod działalność
    1 / 5
    Tychy Urbanowice działka pod działalność

    Tychy

    • 875 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na terenie dział...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N
    1 / 11
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,53 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu N w Tychach....

  • Lokal użytkowy Tychy Śródmieście
    1 / 8
    Lokal użytkowy Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 3 563 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal! W doskonałej lokalizacji! Z osobnym wejściem dla jedynie dwóch lokali! Z własnym miejscem parkingowym! Lokal nr 15 o powierzchni 74,24 m2 składa się z:...

  • Dom Tychy Czułów
    1 / 8
    Dom Tychy Czułów

    Tychy

    • 990 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 1 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża, solidna nieruchomość z potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji, za okazyjną cenę, do szybkiej sprzedaży. Dom wolnostojący do własnej aranżacji, na ogrodzonej posesji w b...

  • Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa

    Tychy

    • 584 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach . W skład, którego wchodzą: - tr...

  • Mieszkanie Tychy A
    1 / 6
    Mieszkanie Tychy A

    Tychy

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m² , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach . Układ mieszkania obejmuje: - salon, - s...