• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łośno
  • Łężyce
  • Otmuchów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tychy

(81)
  • Dzialka

    Tychy

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 991 m2 powierzchnia
    • 503 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko las blisko do miasta w pobliżu sklepy szkola przedszkole kontakt pytania dodatkowe telefonicznie i negocjacja jak najbardzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mikołów 8800m2 mieszkaniowo-usługowa + dom ;-270zł/m2
    Mikołów 8800m2 mieszkaniowo-usługowa + dom ;-270zł/m2

    Mikołów

    • 2 376 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mikołów -działka budowlana o pow.8800m2. Na działce znajduje się dom o pow.140 m2.z lat 30-tych.Wszystkie media. Okolica zielona i spokojna ,zabudowa domów jednorodzinnych. Idealn...

  • Działka na sprzedaż 0,74ha(100x74m)
    1 / 2
    Działka na sprzedaż 0,74ha(100x74m)

    Gostyń

    • 57 000 zł cena
    • 7 370 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry :) Jestem właścicielem dwóch działek rolnych, położonych w Gostynii w powiecie Mikołowskim. To ogłoszenie, dotyczy działki mniejszej, o pow. 0,74ha(100x74m). Najbliżs...

  • Wynajem

    Mikołów

    • 18 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 224m2 w ścisłym centrum Mikołowa w bezpośrednim dostępem do chodnika dostosowany do osób niepełnosprawnych. Przy lojalu parking na 6 samochodów...

  • Lokal Mikołów rynek pierwotny ul. 15 Grudnia

    Mikołów » ul. Grudnia

    • 17 500 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, luksusowego obiektu na sprzedaż, który znajduje się w spokojnej dzielnicy jednego z miast na Śląsku, w pięknej okolicy przy lesie. Lok...

  • Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie w Mikołówie

    Mikołów

    • 188 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Na 36,11m2 składają się dwa osobne pokoje widna kuchnia oraz łazienka z W.C. Zaletą mieszkania jest niski czynsz...

  • OKAZJA! Gotowy dom do zamieszkania z ogrodem

    Gostyń

    • 1 080 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Planujesz budowę lub zakup nieruchomości? Zastanów się czy nie lepiej wprowadzić się do domu, który jest już wykończony, wyposażony i gotowy na przyjęcie nowych mieszkańców - Ci...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 13
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Mikołów

    • 888 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 8 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • DOM WOLNOSTOJĄCY, BEZ PCC
    1 / 5
    DOM WOLNOSTOJĄCY, BEZ PCC

    Mikołów

    • 665 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon
    1 / 12
    ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon

    Bieruń

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mikołów

    • 2 390 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 7 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Mikołów

    • 495 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 12
    Dom szeregowiec

    Mikołów

    • 849 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys
    Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys

    Mikołów

    • 580 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mikołów ok.ul. Podleskiej działka budowlana 900 m2. Okolica domów jednorodzinnych nowo wybudowanych. Dojazd z drogi asfaltowej drogą utwardzoną przejętą przez miasto w celu zrobie...

  • Działka na sprzedaż 0,87ha(100x87m)
    1 / 2
    Działka na sprzedaż 0,87ha(100x87m)

    Gostyń

    • 61 700 zł cena
    • 8 664 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry :) Jestem właścicielem dwóch działek rolnych, położonych w Gostynii w powiecie Mikołowskim. To ogłoszenie, dotyczy działki większej, o pow. 0,87ha(100x87m). Graniczy...

  • Lokal Mikołów ul. Górnicza

    Mikołów » ul. Górnicza

    • 2 800 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dwie kamienice w centrum Mikołowa (blisko Katowic) o powierzchni łącznej 580 m2 (300m2 + 280 m2) zlokalizowane na działce o wielkości 857 m2 . Kamienic...

  • Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA
    1 / 2
    Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA

    Mikołów

    • 5 220 270 zł cena
    • 15 819 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Mikołów, woj. Śląskie, stanowiąca świetną bazę inwestycyjną. Podstawowe dane: - Nr działki 1836/81 - Pow. 1,5819 ha - Obecnie sklasyfikowa...

  • Nieruchomość niezabudowana - Mikołów

    Mikołów

    • 141 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ MIKOŁOWA ogłasza I (pierwsze) przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Mikołowie przy ul. Miętowej, zapisanych w księdze...

  • Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy
    Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy

    Bieruń

    • 1 190 000 zł cena
    • 4 959 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA OBOK LASU I TERENÓW REKREACYJNYCH. Sprzedaż dużej działki budowlanej, położonej w Bieruniu Starym, koło Tychów. ul. Brylantowa. W okolicy ulicy Rędzinnej i Rubinowej. Pow...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar

    Kobiór

    • 390 000 zł cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dojazd do miasta. Działka po...

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Mieszkanie Mikołów, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Mikołów, Południowa

    Mikołów

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usy...

  • Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach

    Mikołów

    • 530 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica....

  • Działka Mikołów Kąty
    1 / 10
    Działka Mikołów Kąty

    Mikołów

    • 485 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam urokliwą działkę na obrzeżach Mikołowa z widokiem na góry. Wymiary: 23,5 x 33,3 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Paniowy
    1 / 7
    Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Pani...

    Mikołów

    • 269 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalny (połowa bliźniaka) w stanie do GRUNTOWNEGO remontu położony w Paniowach (Mikołów ul. Staromiejska) na działce o powierzchni 511m2. media: wo...

  • 1 / 2
    Działka Mikołów, ul. Leśna

    Mikołów » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BURMISTRZ MIKOŁOWAogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie przy ul. Leśnej, składającej się z działki nr 194...

  • Lokal użytkowy Kobiór
    Lokal użytkowy Kobiór

    Kobiór

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesna Hala Magazynowo-Usługowa 300 m²z przestrzenią biurową, pomieszczeniem socjalnym i toaletą w bryle. Wysoki Standard Bezpośrednio przy DW Oferujemy do wynajęcia...

  • Mieszkanie Mikołów
    1 / 16
    Mieszkanie Mikołów

    Mikołów

    • 449 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane...