• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Świętochłowice

(28)
  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...

  • Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14
    1 / 3
    Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14

    Świętochłowice

    • 1 150 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka, przyjazna dla zwierząt, przy ul Kościelnej w Świętochłowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 28 m^2. Piętro 0/3 (parter). Ogrzewanie elektryczn...

  • Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój
    Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój

    Świętochłowice

    • 179 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią...

  • Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • 2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.
    1 / 13
    2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.

    Świętochłowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 7 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OKAZJA ŻYCIA! Dom Marzeń w Zielonej Części Świętochłowic – Twoja Oaza Szczęścia! Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się spokojem, a kończy szczęściem. Poranna kawa...

  • Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!
    1 / 14
    Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!

    Świętochłowice

    • 183 590 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie – Apartamenty Bukowego 17, Świętochłowice Dewelopera- najniższa oferta na rynku! Zakup zwolniony z podatku 2 % PCC objęty 5-letnią rękojmią! Budynek oddany do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!
    1 / 15
    Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!

    Świętochłowice

    • 237 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty B...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 7 033 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 13 listopada 2025 r. GN.6840.1.4.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę
    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę

    Świętochłowice

    • 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę paznokci . Oferujemy !!! podnajem MIEJSCA na stanowisko do stylizacji paznokci. W ramach podnajmu oferujemy dodatkow...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.6840.1.11.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania p...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 29 836 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.6840.31.2024.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Pomieszczenia do wynajęcia
    1 / 3
    Pomieszczenia do wynajęcia

    Świętochłowice

    • 3 900 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam Mamy do wynajęcia pomieszczenia pomieszczenia biurowo produkcyjne na terenie naszej firmy w Świętochłowicach. Idealnie mogą nadawać się pod każdą działalność min - Szwal...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Świętochłowice » Lipiny

    • 425 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 2 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji
    1 / 6
    Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji

    Świętochłowice

    • 119 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świętochłowice

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świętochłowice

    • 385 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świętochłowice » Centrum

    • 279 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze

    Świętochłowice

    • 143 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości