• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrówno
  • Tuławki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Świętochłowice

(20)
  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...

  • Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14
    1 / 3
    Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14

    Świętochłowice

    • 1 150 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka, przyjazna dla zwierząt, przy ul Kościelnej w Świętochłowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 28 m^2. Piętro 0/3 (parter). Ogrzewanie elektryczn...

  • Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój
    Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój

    Świętochłowice

    • 179 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią...

  • Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!
    1 / 14
    Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!

    Świętochłowice

    • 183 590 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie – Apartamenty Bukowego 17, Świętochłowice Dewelopera- najniższa oferta na rynku! Zakup zwolniony z podatku 2 % PCC objęty 5-letnią rękojmią! Budynek oddany do...

  • Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!
    1 / 15
    Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!

    Świętochłowice

    • 237 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty B...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji
    1 / 6
    Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji

    Świętochłowice

    • 119 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świętochłowice

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świętochłowice

    • 385 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świętochłowice » Centrum

    • 279 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze

    Świętochłowice

    • 143 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe, Świętochłowice
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe, Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętochłowice

    • 2 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KRM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świętochłowice

    • 1 380 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    KRM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Po generalnym remoncie - 3 pokojowe, Świętochłowice, Piaśniki

    Świętochłowice

    • 278 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    10 km do Spodka/centrum Katowic, 1,1km do wjazdu na Drogową Trasę Średnicową, 180m do parku Heiloo Mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie w 2022 r.: - kuchnia oddziel...

  • 3 pokojowe po generalnym remoncie - Świętochłowice Piaśniki

    Świętochłowice

    • 278 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Świętochłowice Piaśniki – 3 pokoje z balkonem po generalnym remoncie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2. zlokalizowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku po t...

  • Fajne Mieszkanie Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam serdecznie Mam do sprzedaży mieszkanie własnościowe : - 3 pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój , piwnica w cztero piętrowym bloku w Świętochłowicach przy ul. Śląsk...

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Rozkładowe, Dwustronne Mieszkanie z Balkonem
    1 / 9
    Rozkładowe, Dwustronne Mieszkanie z Balkonem

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 515 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » ul. Długa

    • 525 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 589 317 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 509 058 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 507 869 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 7.900 zł/M2!  --  92.249,00 zł Rabatu!
    1 / 11
    7.900 zł/M2! -- 92.249,00 zł Rabatu!

    Chorzów

    • 502 598 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-bezPCC2%-M5 z Balkonem od Developera
    1 / 4
    0zł prowizji-bezPCC2%-M5 z Balkonem od Developera

    Chorzów

    • 614 948 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-bezPCC2%-M4 z Balkonem od Developera
    1 / 4
    0zł prowizji-bezPCC2%-M4 z Balkonem od Developera

    Chorzów

    • 465 634 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-M3 z Balkonem od Developera
    1 / 8
    0zł prowizji-BezPcc2%-M3 z Balkonem od Developera

    Chorzów

    • 408 957 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 474 104 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 423 352 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 602 140 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 543 825 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 525 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 426 976 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 518 144 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Chorzów ul. Skrajna

    Chorzów » ul. Skrajna

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.Lokal o powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Dworcowy

    Chorzów » pl. Dworcowy

    • 790 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji prz...

  • Mieszkanie nieopodal Katowic
    Mieszkanie nieopodal Katowic

    Chorzów

    • 449 327 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości