• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nadbrzeż
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Świętochłowice

(8)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!
    1 / 14
    Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!

    Świętochłowice

    • 183 590 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie – Apartamenty Bukowego 17, Świętochłowice Dewelopera- najniższa oferta na rynku! Zakup zwolniony z podatku 2 % PCC objęty 5-letnią rękojmią! Budynek oddany do...

  • Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!
    1 / 15
    Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!

    Świętochłowice

    • 237 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty B...

  • Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze

    Świętochłowice

    • 143 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe, Świętochłowice
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe, Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętochłowice

    • 2 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KRM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów » ul. Długa

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 368 291 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 474 104 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 473 718 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 668 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Możliwe Duuuże Rabaty - więcej info u Agenta!
    1 / 13
    Możliwe Duuuże Rabaty - więcej info u Agenta!

    Chorzów

    • 366 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-M3 z Balkonem od Developera
    1 / 8
    0zł prowizji-BezPcc2%-M3 z Balkonem od Developera

    Chorzów

    • 408 957 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe, Chorzów Klimzowiec
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe, Chorzów Klimzowiec

    Chorzów » ul. Racławicka

    • 194 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości ABRA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dla studenta- blisko do centrum Katowic
    Mieszkanie dla studenta- blisko do centrum Katowic

    Chorzów

    • 375 588 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 268 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów ul. Cmentarna

    Chorzów » ul. Cmentarna

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Chorzów, Klimzowiec, ul. Cmentarna Oferujemy na sprzedaż dwupak inwestycyjny zlokalizowany w Chorzowie przy ul. Cmentarnej. Mieszkanie przeszło kapitalny remont i zostało...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 320 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 474 104 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 325 611 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 423 352 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 335 439 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 426 976 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów ul. Wolności

    Chorzów » pl. Wolności

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Chorzów, Centrum, Wolności Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,...

  • Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory

    Chorzów

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli szukasz mieszkania funkcjonalnego, zadbanego, ciekawie zaprojektowanego gdzie możesz wypić kawę na zewnątrz w loggi z widokiem na o...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • Mieszkanie Chorzów
    Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA CENA!!!! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim b...

  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 398 675 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 428 904 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Chorzów ul. Skrajna

    Chorzów » ul. Skrajna

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.Lokal o powierzchni użytkowej...