• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jastarnia
  • Bodzęcin
  • Rzepin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Działka z WZ z domkiem holenderskim na MAZURACH - Stare Juchy

    Katowice

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Lokal użytkowy Katowice Koszutka

    Nowe

    Lokal użytkowy Katowice Koszutka

    Katowice

    • 35 404 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 10

    Nowe

    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 740 175 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: -...

  • Lokal użytkowy Katowice Koszutka
    1 / 2

    Nowe

    Lokal użytkowy Katowice Koszutka

    Katowice

    • 28 730 zł cena
    • 1 333 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z lat 70-tych XX wieku wykonany w konstrukcji żelbetowej, omurowany ścianami z cegły pełnej. Pok...

  • Lokal użytkowy Katowice Szopienice
    1 / 5

    Nowe

    Lokal użytkowy Katowice Szopienice

    Katowice

    • 15 816 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa znajdującą się w kompleksie budynków biurowo - magazynowo - produkcyjnych zlokalizowanych w Katowicach, w dzielnicy Szopienice. Budynek biurowy został wybud...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 12

    Nowe

    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 722 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się:...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona
    1 / 10

    Nowe

    Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona

    Katowice

    • 2 350 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentowany lokal składa się z: - Salonu(bardzo dobrze doświetlony - narożne ułożenie w budynku) z Aneksem Kuchennym. - Sypialni + Garderoby. - Łazienki wyposażonej w prysznic...

  • Sprzedam dom w zielonym sercu Gliwic
    1 / 8

    Nowe

    Sprzedam dom w zielonym sercu Gliwic

    Katowice

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ..w mieście ,z dala od zgiełku ... Kupujesz bezpośrednio od właściciela oszczędzając prowizje Dom w zabudowie bliźniaczej 120m + 20m taras zewnętrzny zadaszony + 45m strych do ada...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b
    1 / 5
    2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b

    Katowice

    • 1 950 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem blisko centrum miasta, ul. Kościuszki 31b w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 26 m2. Piętro 2. Ogrzewani...

  • Katowice-Zarzecze | Dom 225 m² Działka 926 m² | Porządne materiały
    Katowice-Zarzecze | Dom 225 m² Działka 926 m² | Porządne materiał...

    Katowice

    • 1 487 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowy Powierzchnia domu: 225 m² Powierzchnia działki: 926 m² Cena: 1 487 000 zł ⸻ Kluczowe atuty: Lokali...

  • Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice
    Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby/schow...

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Hermanice....

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 857 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w zielonej i spokojnej...

  • APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !
    1 / 16
    APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !

    Katowice

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego,  4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożąda...

  • Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów
    1 / 12
    Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów

    Katowice

    • 2 090 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przyjemne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Bażantów. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Na powierzchnię składa się: kompaktowy, w...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medyczne...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Władysława Orkana

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Orkana

    • 515 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim BrynowieLOKALIZACJA:Katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją -...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice ul. Podhalańska

    Katowice » Bogucice » ul. Podhalańska

    • 650 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Podhalańskiej na osiedlu Kukuczki w Katowicach (dzieln...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice ul. Bażantów

    Katowice » Piotrowice-Ochojec » ul. Bażantów

    • 749 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Gorąca oferta dostępna tylko w Pepper House.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,1 m² zlokalizowane na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na zamkniętym...

  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...