• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobrzyń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • A9 - Wykończone pod klucz | Apartamenty Złota
    1 / 7
    A9 - Wykończone pod klucz | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 896 376 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 17 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oczywiście — poniżej pełny opis ogłoszeniowy Apartamentów Złota w wersji dotyczącej mieszkań wykończonych pod klucz, gotowy do wklejenia. APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Ka...

  • Lokal użytkowy Katowice Koszutka
    1 / 5
    Lokal użytkowy Katowice Koszutka

    Katowice

    • 35 769 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KATOWICE - KOSZUTKA - HALA 992,80 MKW plus NAWA 306,00 MKW Hala o charakterze magazynowo - produkcyjno - usługowym...

  • mieszkanie do wynajęcia Katowice -Ligota
    1 / 13
    mieszkanie do wynajęcia Katowice -Ligota

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 35m2 dwa pokoje kuchnia łazienka . Mieszkanie na pierwszym piętrze bez windy spokojna okolica zielony skwer sklepy szkoła wszędzie blisko ,osiedle Ligota Katowic...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...

  • Hala Produkcyjna z placem 4ha suwnice 8-16 Ton w tandemie
    Hala Produkcyjna z placem 4ha suwnice 8-16 Ton w tandemie

    Katowice

    • 23 000 000 zł cena
    • 8 461 m2 powierzchnia
    • 2 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt przemysłowy – Sosnowiec | gotowy pod produkcję konstrukcji stalowych Na sprzedaż kompleks przemysłowy w Sosnowcu – 3,8 ha gruntu + hale i zaplecze biurowe, w pełni...

  • lokal handlowy 70m2 parter witryny bezpośrednio od ulicy
    1 / 9
    lokal handlowy 70m2 parter witryny bezpośrednio od ulicy

    Katowice

    • 5 950 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia bezpośrednio, bez prowizji, bez pośredników. Oferta własna właściciela i administratora budynku Centrum biurowo-szkoleniowego MONIUSZKI 7 w Katowicach. Zapytaj nas o...

  • Kompleks biurowy 218m2 Katowice Moniuszki 7 ZAPYTAJ Promocję
    1 / 16
    Kompleks biurowy 218m2 Katowice Moniuszki 7 ZAPYTAJ Promocję

    Katowice

    • 10 800 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 99m2 lokal / biuroKatowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O RABAT :)
    1 / 16
    99m2 lokal / biuroKatowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O RABAT :)

    Katowice

    • 4 950 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 350m2 całe piętro Katowice Moniuszki 7-PROMOCJA? ZAPYTAJ :)
    1 / 16
    350m2 całe piętro Katowice Moniuszki 7-PROMOCJA? ZAPYTAJ :)

    Katowice

    • 17 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 43m2 lokal / biuro Katowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O PROMOCJĘ :)
    1 / 9
    43m2 lokal / biuro Katowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O PROMOCJĘ :)

    Katowice

    • 2 150 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 739 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m² zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej k...

  • Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - salonu ( moż...

  • Budynek parterowy, wolnostojący pod działalność gospodarczą
    1 / 11
    Budynek parterowy, wolnostojący pod działalność gospodarczą

    Katowice

    • 2 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na działalność gospodarczą. Preferowana forma nieuciążliwa dla otoczenia. Katowice, Ochojec w pobliżu osiedla Radockiego Budynek parterowy, wolnostojący, wejście i...

  • Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katowice, Muchowiec, Paderewskiego, Francuska Park Oferujemy na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów, jest go...

  • Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15
    1 / 8
    Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15

    Katowice

    • 780 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: Okolica spokojna, sprzyjająca...