• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osobnica
  • Katowice
  • Santok
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI
    1 / 2
    Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katowice blisko przy Al. Roździeńskiego (100m) BEZ PROWIZJI Na wynajem parter domu z własnym wejściem, odrębne pomieszczenia duża przestrzeń otwarta z możliwością podzielenia na mn...

  • Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum
    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum

    Katowice

    • 2 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 90 m² w centrum Katowic. 2 niezależne pokoje + salon, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane, gotowe do zamies...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 p...

  • mieszkanie 2 pokojowe
    mieszkanie 2 pokojowe

    Katowice

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem interesujące mieszkanie przy ul. Strzeleckiej Nowa Mikołowska Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamencie. Lokal mieszkalny o powierzchni 36m2 skł...

  • Pierwszy najem | Nowoczesne | Świeżo po remoncie

    Katowice

    • 2 050 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 26 m² | Po remoncie | Świeże i gotowe do zamieszkania Mam na wynajem komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, świeżo wyremontowane – pierwszy najemca! Idealne...

  • Kawalerka nova mikołowska
    1 / 3
    Kawalerka nova mikołowska

    Katowice

    • 430 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w nowej inwestycji Nova mikołowska. Wyposażone, gotowe do zamieszkania.

  • Kawalerka/ apartament do wynajęcia
    1 / 16
    Kawalerka/ apartament do wynajęcia

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok.80 mkw. (kawalerka) w domu wolnostojącym w Katowicach , przy ul 1 Maja (centrum) dla studentów lub osób pracujących. W budynku wszyst...

  • 3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum
    1 / 9
    3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pókoje mieszkanie, Katowice centrum ulica Mariacka. Umowa na dulgie okresie od 1-2 lata. Gaz ogrzewania . Niestandardowy sipalni. Kuchnia ogromne 19 m2 Może być dla pracowników,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację
    1 / 10
    Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację

    Katowice

    • 130 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    RESTAURACJA JEST GOTOWA DO PRZEJĘCIA DLA NOWEGO WŁAŚCICIELA Restauracja nie jest przedmiotem sprzedaży!!! Lokal funkcjonuje od 8 lat z sukcesem na osiedlu Paderewskiego w Katowi...

  • M4 w Katowicach Giszowcu
    1 / 6
    M4 w Katowicach Giszowcu

    Katowice

    • 387 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Blok w którym jest mieszkanie, usytuowany jest przy lasach Murckowsko- Pszczyńskich z dwoma jeziorami. Nadto pełna infrastruktura t.j. dostęp do sklepów, przychodni leczniczych, ko...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 p...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,74 mkw, usytuowaego na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Sztygarskiej w Katowic...

  • Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR
    1 / 16
    Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR

    Katowice

    • 490 834 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ️Cena tego apartamentu to jedynie️ 9950zł/m2 ️co stanowi prawdziwą okazję cenową, biorąc pod uwagę rozwijającą się dzielnicę oraz wysoki standard wykończenia budynku i lokalizację....

  • Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2
    1 / 15
    Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2

    Katowice

    • 2 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyzowane mieszkanie wynajmę bez poredników w Piotrowicach super komfortowe w pełni urządzone i wykończone 65 m2 z osobnm WC i balkonem .Mieszkanie jest na 4 piętrze .Salon ok...

  • ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM
    1 / 16
    ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM

    Katowice

    • 259 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ładne rozkładowe mieszkanie w bloku, położone w ALICANTE na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Alicante to piękne miasto nadmorskie z licznymi plażami i przepiękną starówką. Przy s...

  • Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec
    1 / 3
    Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec

    Katowice

    • 125 000 zł cena
    • 869 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Katowice Muchowiec, ul. Bazaltowa. Sprzedam do ew. rozbudowy altanę - dom murowany o pow. 25 m2, z piwnicą, 2 pokoje, z tarasem w dużym, ogrodzonym ogrodzie działkowym ROD o powier...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Zabrska

    Katowice » ul. Zabrska

    • 2 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się w nowo oddanym, prestiżowym kompleksie Global Apartame...

  • Luksusowa kawalerka w centrum Katowic!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...

  • SUPER LOKALIZACJA/GOTOWE/STANDARD PREMIUM !!!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro