• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro w stylowym budynku Starego Dworca w ścisłym centrum Katowic. Lokal o powierzchni ok. 200 m składa się z czterech pomi...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 3 900 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu wykończony w bardzo dobrym standardzie lokal biurowy (również usługowy) w ścisłym centrum Katowic. Lokal o powierzchni 84mkw, składa się z otwartej przestrzeni...

  • 1 / 4
    Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 7 350 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro w stylowym budynku Starego Dworca w ścisłym centrum Katowic. Lokal w charakterze open space o powierzchni 150 m2 znaj...

  • Katowice Piotrowice centrum 80m2 3500zł
    Katowice Piotrowice centrum 80m2 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katowice Piotrowice centrum. Do wynajęcia 80 m2 na parterze w domu piętrowym wolnostojącym. 4 pokoje, kuchnia ,łazienka z W.C. korytarz. Możliwość zamontowania drzwi w celu wejścia...

  • Sprzedam ogródek działkowy - KATOWICE
    Sprzedam ogródek działkowy - KATOWICE

    Katowice

    • 35 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy o pow 403m2 w ROD "Dobra Nadzieja" w Katowicach, ul. Bocheńskiego. Ogródek ogrodzony siatką. Na działce: murowana altana, światło, woda, zaplecze budynk...

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli
    Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli

    Katowice

    • 1 470 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m², położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice - Brynów, ul. Wró...

  • III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU
    III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU

    Katowice

    • 565 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ️Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy apartament z loggia, położony w Katowicach, o powierzchni 59,48m2, na III piętrze, stan developerski. Mieszkanie oddane do użytku. ️Cena tego ap...

  • Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum
    1 / 6
    Wynajem klimatyzowanych sal szkoleniowych KATOWICE Centrum

    Katowice

    • 25 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu sali. Dysponujemy 9 klimatyzowanymi salami od 25zł/h Nasze sale mogą służyć zarówno jako sale szkoleniowe oraz sale ko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • dzialka budowlana w centrum Katowic

    Katowice

    • 2 100 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 2 975 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka w centrum Katowic -/dzielnica Brynow/ Dzialka z duzym potencjalem.Posiadamy gotowy projekt architektoniczny na min 28 mieszkań wraz zposziemnym garazem.Posiadamy wszystkie...

  • Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł
    Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położna w Katowicach - Piotrowicach o pow.1000m2. Wszystkie media w pobliżu. Dojazd z drogi asfaltowej. W najbliższym sąsiedzt...

  • Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.
    Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Działka budowlana o pow.1050 m2 Do sprzedaży działka mieszkaniowo usługowa przy głównej drodze Piotrowic. Działka narożna. Wszystkie media w bezpośredniej bl...

  • Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2
    Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2

    Katowice

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Podlesie do sprzedaży działka budowlana o pow. 3000 m2. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej .Dla tego terenu brak planu zagospodarowania przestrzennego. Media w p...

  • Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2
    Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2

    Katowice

    • 504 900 zł cena
    • 1 870 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka o pow.1870m2 .Okolica nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Na tym terenie brak planu zagospodarowania przestrzen...

  • Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł
    Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł

    Katowice

    • 440 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Podlesie . Do sprzedaży działka budowlana o pow.800m2. Częściowo ogrodzona Wszystkie media przy działce. Dojazd drogą asfaltową. Spokojna , zielona okolica z zabudową jed...

  • Katowice Ligota obiekt handlowy 200 m2 700tys.
    Katowice Ligota obiekt handlowy 200 m2 700tys.

    Katowice

    • 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Katowice Ligota.Sprzedaż pawilonu handlowego o pow.200m2. Lokal jest czynny.Znajduje się w pobliżu osiedla. Pawilon jest murowany. Cena 700 tys.zł do negocjacji Zapraszam do kontak...

  • Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2
    Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2

    Katowice

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice działka budowlana 700 m2 . Działka ma dostęp do wody,prądu ,gazu i kanalizacji.Ma dostęp jednym bokiem do drogi utwardzonej. Okolica domów jednorodzinnych. Cen...

  • Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2
    Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2

    Katowice

    • 915 000 zł cena
    • 3 660 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka o pow.3660m2 .Okolica nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Na tym terenie brak planu zagospodarowania przestrzen...

  • Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2
    Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2

    Katowice

    • 411 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka budowlana o pow.1644m2. W pobliżu budownictwo jedno i wielorodzinne w zabudowie niskiej. Południowa dzielnica Katowic ma pełną dostępnoś...

  • 4-pokojowe 70m2 mieszkanie Koszutka/Bogucice

    Katowice

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Rodzinne lub inwestycyjne mieszkanie blisko Spodka o nowoczesnym układzie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Modrzewiowej- dzielnica Koszutka/Boguci...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Rozkładowe, Dwustronne Mieszkanie z Balkonem
    1 / 9
    Rozkładowe, Dwustronne Mieszkanie z Balkonem

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » ul. Długa

    • 525 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 589 317 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 509 058 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 507 869 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 7.900 zł/M2!  --  92.249,00 zł Rabatu!
    1 / 11
    7.900 zł/M2! -- 92.249,00 zł Rabatu!

    Chorzów

    • 502 598 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-bezPCC2%-M5 z Balkonem od Developera
    1 / 4
    0zł prowizji-bezPCC2%-M5 z Balkonem od Developera

    Chorzów

    • 614 948 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-bezPCC2%-M4 z Balkonem od Developera
    1 / 4
    0zł prowizji-bezPCC2%-M4 z Balkonem od Developera

    Chorzów

    • 465 634 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-M3 z Balkonem od Developera
    1 / 8
    0zł prowizji-BezPcc2%-M3 z Balkonem od Developera

    Chorzów

    • 408 957 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 474 104 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 423 352 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 602 140 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 543 825 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 525 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 426 976 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 518 144 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Funkcjonalne studio, pet-friendly - Cmentarna 26
    1 / 9
    Funkcjonalne studio, pet-friendly - Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie. -Nieruchomość- Powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. M...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Skrajna

    Chorzów » ul. Skrajna

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.Lokal o powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Dworcowy

    Chorzów » pl. Dworcowy

    • 790 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji prz...

  • Mieszkanie nieopodal Katowic
    Mieszkanie nieopodal Katowic

    Chorzów

    • 449 327 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości