• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Santok
  • Trzebuska
  • Krempna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • MIESZKANIE I GARAŻ W KAMERALNYM OGRODZONYM BUDYNKU

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 POKOJE Z PRZESTRONNYM BALKONEMGARAŻPODDASZE KOMINEKKAMERALNY BUDYNEK 6 MIESZKANIAMITEREN OGRODZONY Oferujemy Państwu niespełna 71 m2 na których mamy do dyspozycji: Salon z anekse...

  • Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk
    1 / 6
    Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do wynajmu gabinetu w centrum Katowic na drugim piętrze kamienicy. Zalety: -śródmieście Katowic -budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych (winda) -odnowiona klatka...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego

    Katowice

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Katowicach przy ul. Hoppego o powierzchni 48,58 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrowym na...

  • Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,14 mkw, usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim odnowionym bloku. STANDARD MIESZKANIA:...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka

    Katowice

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach w zielonej dzielnicy Ligota przy ul. Stara Kłodnicka. Lokal mieszkalny mieści się na drugim piętrze w niskim b...

  • Dom Katowice ul. Pomorskiego

    Katowice » ul. Pomorskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2 z 2...

  • Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.
    1 / 11
    Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.

    Katowice

    • 390 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach – Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • K-ce Zarzecze działka z budynkiem
    1 / 2
    K-ce Zarzecze działka z budynkiem

    Katowice

    • 312 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 010 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży w Katowicach Zarzeczu działka budowlana o pow.309 m2 z budynkiem o pow.60m2. Budynek do rozbudowy na działalność gospodarczą lub mieszkanie. W działce prąd, woda i kan...

  • Biuro/Lokal/Gabinet do wynajęcia KATOWICE

    Katowice

    • 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia!!! Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady...

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie
    1 / 8
    Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Garaz

    Katowice

    • 60 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam garaz murowany na Osiedlu Tysiaclecia.ulica Piastow kompleks garazowy przy stawie Maroko

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Sprzedam mieszkanie 27m Katowice, GLOBAL Apartments, Zabrska, 21...

    Katowice

    • 535 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Właściciel sprzeda świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu Global Apartments, położonym w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej 15. Lokal o powierzchni 27 m² mieści s...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJE! DUŻA STOPA ZWROTU Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowocześnie wyremontowanej kawalerki o powierzchni użytkowej 16,31m 2 , znajdującej...

  • Mieszkanie Katowice Nikiszowiec

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Jeśli kochasz starszą architekturę to dobrze trafiłeś! Oferta dla osób ceniących uroki kamienic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wy posa...

  • Sprzedam kawalerke

    Katowice

    • 230 005 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze.Nowe okna,drzwi wejściowe instalacja wodna.Do remontu. Blisko sklepy,poczta,przychodnia,park śląski.Przy bloku przystanek autobusowy do centrum Kato...

  • Wynajem Katowice– 2 pokoje przy Spodku | Koszutka, 40 m², po remo...

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 40 m² – Katowice, Spodek / Koszutka – po remoncie! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m², po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji – al...

  • Lokal Katowice ul. Roździeńska

    Katowice » ul. Roździeńska

    • 2 119 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną na I piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi biurowych w skład których wchodzą dwa gabinety oraz sekretariat. W budyn...

  • Mieszkanie Katowice os. Paderewskiego

    Katowice » Paderewskiego-Muchowiec

    • 290 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 13 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w stylowej kamienicy w centrum Katowic Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 21,96m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem...