• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zabrze

(77)
  • Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21
    1 / 8
    Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 050 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu. Nieruchomość: Przyjazne dla zwierząt! Powierzchnia 19 m2 Parter Elektry...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska
    1 / 12
    Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska

    Zabrze

    • 338 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Zabrze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na zamkniętym osiedlu w Zabrzu...

  • Mieszkanie Zabrze Mikulczyce rynek pierwotny ul. BOCIANÓW

    Zabrze » Mikulczyce » ul. Bocianów

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocian&oacu...

  • 47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !
    1 / 14
    47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !

    Zabrze

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem p...

  • Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!
    1 / 14
    Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkie...

  • Sprzedam m5
    Sprzedam m5

    Zabrze

    • 460 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam m5 2 pokoje na południe z balkonem 2 pokoje na północ z osobno łazienka i osobno WC i kuchnia pełna własnosc gruntu z kw opłaty do wspólnoty mieszkaniowej ogrzewanie z...

  • Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Wolności 302
    1 / 9
    Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Wolności 302

    Zabrze

    • 1 350 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wolności 302 w Zabrzu. Nieruchomość: Powierzchnia 43 m2. 1 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna...

  • Mieszkanie 22m2 - dobra lokalizacja!
    Mieszkanie 22m2 - dobra lokalizacja!

    Zabrze

    • 139 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 6 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz
    Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz

    Zabrze

    • 336 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo...

  • Mieszkanie w ocieplonym budynku w centrum Zabrza
    Mieszkanie w ocieplonym budynku w centrum Zabrza

    Zabrze

    • 139 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 33,52 m2 znajduje się na pierwszym pietrze w budynku po termomoderni...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 9
    Sprzedam kawalerkę

    Zabrze

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę 2 pokoje 2 piętro pełna własność gruntu z kw.czynsz 200 zł ,fundusz remontowy ogrzewanie klimatyzatorem podatek od nieruchomości od gruntu nieruchomości op...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 15
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 385 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przy...

  • Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE
    1 / 10
    Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE

    Zabrze

    • 28 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie 7-osobowe dla pracowników firm z dwoma pokojami *pokój 3-osobowy *pokój 4-osobowy • Wyposażenie pokoju: łóżka, szafa, lampki nocne, półki przy łóżkach. • Internet: Wi-F...

  • Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój
    1 / 8
    Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój

    Zabrze

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 38m² - duży, ustawny pokój, przedpokój z miejscem na szafę, łazienka i ustawna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest św...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Jurija Gagarina

    Zabrze » ul. Gagarina

    • 331 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki doj...

  • Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza
    Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza

    Zabrze

    • 3 700 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy 4 pokojowy komfortowy Apartament o powierzchni 115 m2, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie parku w przepięknej zrewitalizowanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 8
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego b...

  • Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza
    1 / 6
    Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza

    Zabrze

    • 1 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Przedmiotem wynajmu jest mieszanie dwupokojowe o powierzchni 45 m kw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju łazienki i kuchni z aneksem kuchennym. Dodatkowo mieszkanie posia...

  • 2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3
    1 / 9
    2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3

    Zabrze

    • 1 070 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przyjazne dla zwierząt o powierzchni 25 m², położone na 4. piętrze przy ul. Franklina Roosevelta 3 w Zabrzu. Nie...

  • Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem
    Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem

    Zabrze

    • 320 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 2 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas! Mam przyjem...