• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabrze
  • Świdnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zabrze

(77)
  • Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza

    Zabrze

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

     3 POKOJE Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ - OS. KOPERNIKA, ZABRZE Szukasz nieruchomości, która jest „maszynką do zarabiania”? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr kw...

  • Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea

    Zabrze

    • 288 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46,25m, które jest usytuowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizac...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21

    Zabrze

    • 1 260 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej 21 (zaraz obok ul. Wolności) w Zabrzu. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2 4 piętro Elektryczne ogrzewanie Idealne dla 1-2...

  • Mieszkanie Zabrze Śródmieście ul. de Gaulle`a

    Zabrze » skwer de Gaulle'a

    • 275 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. Lokal usytuowany jest na parterze zadbanego bloku z w...

  • ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2
    1 / 14
    ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2

    Zabrze

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy Centrum Południe). Jego metraż to 34,6 m2, a przynależna piwnica ma 3,8 m2. W skła...

  • Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu
    1 / 10
    Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu

    Zabrze

    • 425 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Słoneczne, przestronne mieszkanie po remoncie | Os. Kotarbińskiego | Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu – bez remontów i dodatkowych kosztów...

  • posiadam mieszkanie do wynajęcia
    1 / 5
    posiadam mieszkanie do wynajęcia

    Zabrze

    • 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam mieszkanie do zamieszkania od zaraz, umeblowane ze sprzętem AGD. Ciepłe, przytulne, tanie w utrzymaniu. Dwa oddzielne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka. Centralne ogrz...

  • Kawalerka w centrum Zabrza

    Zabrze

    • 1 390 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dołącz do grona naszych zadowolonych najemców i przekonaj się, że wynajem mieszkania może być prosty i przyjemny. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pełnym zaanga...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa
    1 / 10
    Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa

    Zabrze

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - Przedpokoju z du...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 405 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Cicha spokojna okolica Zabrze Zaborze Kalinowa ,balkon,komórka lokatorska mieszkanie z wyposażeniem cena 405 000 pełna własność, księga wieczysta ,biura nieruchomości i pośrednicy...

  • Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 100 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu Nieruchomość: Powierzchnia 14,5 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: Bliskość DTŚ sta...

  • Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !
    1 / 12
    Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !

    Zabrze

    • 1 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od osoby prywatnej. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji ! Zostań pierwszym Najemcą nowego mieszkania !!! Umowa długoterminowa najmu okazjonalnego u notariusza. Mieszkania bar...

  • Wynajmę jasne 2 pokoje pet friendly, Wolności 302
    1 / 8
    Wynajmę jasne 2 pokoje pet friendly, Wolności 302

    Zabrze

    • 1 350 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Wolności 302 *Przyjazne dla zwierząt *Powierzchnia 36 m2 *3 piętro *Elektryczne ogrzewanie *Pełne wyposażenie i umeblowanie (l...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Zabrzu Biskupice. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica 11, 46m2. Ogrz...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 295 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE!!!! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Wajzera

    Zabrze » ul. Wajzera

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, w dzielnicy Rokitnica z świetnym dojazdem do Gliwic, Tarnowskich Gór i miast ościennych. Układ mieszkania:...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Heweliusza

    Zabrze » ul. Heweliusza

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu na [i] osiedlu Wiśniowa Aleja. [/i] Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku. Atutem osiedla Wiśniowa Aleja jest je...

  • Mieszkanie Zabrze Osiedle Kotarbińskiego

    Zabrze

    • 349 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51 m2 , zlokalizowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętr...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum

    Zabrze » Centrum Południe

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 38,20 m 2 usytuowanego na pierwszym piętrze...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości