• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czaple
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Tarnowskie Góry

(6)
  • hala magazynowa
    hala magazynowa

    Tarnowskie Góry

    • 6 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    hala magazynowa z rampą 205m plus pomieszczenia socjalne (około 100m) parking przy magazynie .ogrzewanie olejowe -piec

  • biuro 30m
    1 / 3
    biuro 30m

    Tarnowskie Góry

    • 990 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    biuro na IIp. w centrum Tarnowskich Gór

  • Biurowiec w centrum Tarnowskich Gór sprzedam
    1 / 4
    Biurowiec w centrum Tarnowskich Gór sprzedam

    Tarnowskie Góry

    • 2 500 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 3 002 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biurowiec -cztery piętra z pomieszczeniami biurowymi, parter dwa lokale handlowe na każdym piętrze ubikacja , ogrzewanie budynku MPEC. Budynek jest podpiwniczony ,wejście od ulicy...

  • 1 / 4
    tarnowskie góry lokal do wynajęcia, wynajmę budynek tarnowskie gó...

    Tarnowskie Góry

    • 5 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę budynek położony przy ul. Opolskiej i Towarowej w Tarnowskich Górach. Warunki i cena do uzgodnienia. Grażyna :[tel].

  • Na sprzedaż Pawilon Handlowo-Usługowy na dużym osiedlu mieszkanio...

    Tarnowskie Góry

    • 860 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 058 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta inwestycyjna: Na sprzedaż - Pawilon Handlowo-Usługowy Lokalizacja: Tarnowskie Góry ul. Saperów (osiedle Przyjaźń) Obiekt sprzedawany jest z projektem i pozwoleniem...

  • biuro 15m
    biuro 15m

    Tarnowskie Góry

    • 499 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę biura na I,II, i IIIp

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Pyskowice » ul. Paderewskiego

    • 459 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, położony przy ulicy Paderewskiego w Pyskowicach znajdujący się na pierwszej kondygnacji niskiego budynku. Na powierzchni 147,7 m2 znajduje się...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Chorzów

    • 6 260 zł cena
    • 696 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 696 m2 i wysokości ok. 7 m, wyposażoną w suwnicę o udźwigu 3,2 t, sterowaną pilotem, znajdującą się w Chorzowie blisko autos...

  • HALA+BIURA+MAGAZYN/GOTOWE/BARDZO WYSOKI STANDARD

    Ruda Śląska

    • 2 999 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 6 710 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO CIEKAWA OFERTA/ ŚWIETNA LOKALIZACJA WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA !!!ZAKUP NA FIRMĘ CENA NETTO 2 999 000 ZŁKLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD SIEDZIB...

  • Lokal Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 155 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 1 868 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Nieruchomość idealna pod inwestycję kapitału! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 83 m2. Lokal znajduje się w kamienicy w samym centrum Bytom...

  • HALA+BIURA+MAGAZYN/WYSOKI STANDARD/GOTOWE !!!

    Ruda Śląska

    • 2 999 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 6 710 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO CIEKAWA OFERTA/ ŚWIETNA LOKALIZACJA WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA !!!NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD GRUDNIA 2026r.KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD SIEDZIB...

  • Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.
    Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.

    Chorzów

    • 1 150 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 135,80m2 położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta / deptak /. Lokal aktualnie wynajęty przez firmę sieciową i przyn...

  • Lokal Bytom

    Bytom

    • 119 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powi...

  • Biura do wynajęcia Chorzów, ul. Długa – powierzchnie biurowe dla...

    Chorzów

    • 2 940 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obniżka ceny – nowa, atrakcyjna stawka! Biuro do wynajęcia – Chorzów, ul. Długa – 36,11 m² W tym samym obiekcie dostępne są również inne lokale – mniejsze i większe, w różnych...

  • Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² Ruda Śląska, inwestycja z na...

    Ruda Śląska

    • 5 570 000 zł cena
    • 4 799 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² – Ruda Śląska – inwestycja z najemcą Gotowy produkt inwestycyjny w sercu Śląska! Oferujemy halę magazynowo-produkcyjną o pow. 4 799 m² na...

  • Kancelaria, Gabinety lekarskie, Szkoła językowa, Parking
    1 / 16
    Kancelaria, Gabinety lekarskie, Szkoła językowa, Parking

    Bytom

    • 9 800 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo oferujemy na wynajem klimatyzowany lokal biurowo-usługowy powierzchni 245m2 znajdujący się na parterze w budynku wolnostojącym, położonym w Bytomiu Śródmieściu, na...

  • Lokal użytkowy Chorzów Centrum
    1 / 7
    Lokal użytkowy Chorzów Centrum

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 22 m2 na parterze kamienicy w Centrum Chorzowa. Lokal nadaje się na działalność usługową, handlową lub biurową, Miesięczny wynajem w...

  • Lokal Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy , zlokalizowany w Piekarach Śląskich przy ulicy Kościuszki (niedaleko szpital). Powierzchnia lokalu wynosi około 60m2. W skład pow...

  • Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624
    1 / 8
    Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624

    Pyrzowice

    • 18 000 000 zł cena
    • 12 100 m2 powierzchnia
    • 1 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość magazynowo produkcyjna Pyrzowice 42-624, ul. Centralna 6. Nieruchomość o powierzchni działki 12 100 m2 położona jest w południowej części Pyrzowic. Działka zabudowana...

  • lokal handlowo / usługowy na parterze
    lokal handlowo / usługowy na parterze

    Bytom

    • 2 950 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo / usługowy na parterze o powierzchni 60m2 z możliwością powiększenia Oferuję dzierżawę lokalu użytkowego w centrum Bytom przy skrzyżowaniu ul. Chorzow...

  • lokal 60m2 na parterze przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima
    1 / 8
    lokal 60m2 na parterze przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo usługowy 60m2 na parterze w budynku przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima obok Zabka, Kebab, Gotowy na sklep, usługi, biuro itp. W budynku brak wspólnoty Kazimierz K...

  • lokal handlowy- usługowy centrum Bytom
    1 / 11
    lokal handlowy- usługowy centrum Bytom

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia biurowy, handlowy, usługowy w centrum Bytomia. CECHY LOKALU: Lokale użytkowe handlowe, usługowe.Łatwa adaptacja wnętrza lokalu. Wejście bezpośrednio z zewnątrz...

  • Lokale do wynajęcia w centrum Bytomia od 45m2 do 60m2
    1 / 8
    Lokale do wynajęcia w centrum Bytomia od 45m2 do 60m2

    Bytom

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy w centrum Bytomia
    1 / 8
    Lokal użytkowy w centrum Bytomia

    Bytom

    • 1 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50,00m2 mieszczący się na 1. piętrze w reprezentacyjnej kamienicy w centrum B...

  • Lokal dla Call Center lub biuro.
    1 / 6
    Lokal dla Call Center lub biuro.

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na Call center. 1500 zł Nowoczesny lokal w Centrum. Lokal znajduje się w Chorzowskim Rynku, blisko centrum przesiadkowego. Przechodzą tędy setki osób dziennie, Twój biznes s...

  • Sale na wynajem – fitness | taniec | muzyka | warsztaty
    1 / 5
    Sale na wynajem – fitness | taniec | muzyka | warsztaty

    Bytom

    • 70 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salki fitness / taneczne (różne wielkości) Przestronne, z lustrami, głośnikami i klimatyzacją Dostęp do szatni i toalety. Idealne do: -zajęć fitness, pilates, jogi -treningów per...

  • Sala do wynajęcia |warsztaty | urodziny|spotkania|szkolenia
    1 / 4
    Sala do wynajęcia |warsztaty | urodziny|spotkania|szkolenia

    Bytom

    • 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kameralna sala eventowa z możliwością wydzielenia przestrzeni lub pełnego dostępu do baru. Dostęp do szatni i toalet. Doskonała na: -imprezy okolicznościowe -urodziny -spotkania...

  • Salki muzyczne / edukacyjne
    1 / 2
    Salki muzyczne / edukacyjne

    Bytom

    • 15 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salki muzyczne / edukacyjne Przeznaczone do: -gry na instrumentach -prób muzycznych -lekcji indywidualnych 1:1 -korepetycji -spotkań coachingowych -konsultacji i pracy indywidual...

  • Lokal użytkowy Bytom
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bytom

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60 m2, zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku i posia...

  • Lokal użytkowy Bytom
    1 / 7
    Lokal użytkowy Bytom

    Bytom

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 45 m2, zlokalizowany na drugim piętrze budynku przy ulicy Chorzowskiej w Bytomiu. To idealna propozycja dla firm poszukujących...

  • Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17
    1 / 7
    Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17

    Chorzów

    • 644 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy do wynajęcia powierzchnie biurowe w nowo wyremontowanym budynku przy ul. Składowa 17. Lokal zlokalizowany jest na terenie inwestycyjnym, znajduje się tu wiele firm o rożn...

  • Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17
    1 / 7
    Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17

    Chorzów

    • 544 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• wynajmę lokal na działalność
    wynajmę lokal na działalność

    Piekary Śląskie

    • 690 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę lokal 63m w Piekarach Śląskich na dowolną działalność,do końca września była tam produkcja zdrowej żywności,lokal składa się z części sklepowej,socjalnej,magazynku,pomieszc...

  • Lokale biurowe do wynajęcia, atrakcyjna oferta !
    1 / 7
    Lokale biurowe do wynajęcia, atrakcyjna oferta !

    Chorzów

    • 41 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu lokale biurowe do wynajęcie znajdujące się w kompleksie biurowym ICT Business Center mieszczącym się w Chorzowie przy ulicy Składowej 17. Oferowane do wynajęcia...

  • Budynek z lokalami  Bytom, Jagiellońska 4
    Budynek z lokalami Bytom, Jagiellońska 4

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek komercyjno-mieszkalny Bytom, ul. Jagiellońska 4 Do sprzedaży budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 4. Nieruchomość idealna...

  • lokal handlowo usługowy Bytom centrum
    1 / 8
    lokal handlowo usługowy Bytom centrum

    Bytom

    • 2 950 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia biurowy, handlowy, usługowy w centrum Bytomia. CECHY LOKALU: Lokale użytkowe handlowe, usługowe. Wejście bezpośrednio z zewnątrz,  elewacja widoczna z drogi kr...