• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabrze
  • Jankowo Dolne
  • Niechanowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Zabrze

(38)
  • Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21
    1 / 8
    Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 050 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu. Nieruchomość: Przyjazne dla zwierząt! Powierzchnia 19 m2 Parter Elektry...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska
    1 / 12
    Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska

    Zabrze

    • 338 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Zabrze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na zamkniętym osiedlu w Zabrzu...

  • Mieszkanie Zabrze Mikulczyce rynek pierwotny ul. BOCIANÓW

    Zabrze » Mikulczyce » ul. Bocianów

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocian&oacu...

  • Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Wolności 302
    1 / 9
    Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Wolności 302

    Zabrze

    • 1 350 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wolności 302 w Zabrzu. Nieruchomość: Powierzchnia 43 m2. 1 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 9
    Sprzedam kawalerkę

    Zabrze

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę 2 pokoje 2 piętro pełna własność gruntu z kw.czynsz 200 zł ,fundusz remontowy ogrzewanie klimatyzatorem podatek od nieruchomości od gruntu nieruchomości op...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 15
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 385 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przy...

  • Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE
    1 / 10
    Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE

    Zabrze

    • 28 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie 7-osobowe dla pracowników firm z dwoma pokojami *pokój 3-osobowy *pokój 4-osobowy • Wyposażenie pokoju: łóżka, szafa, lampki nocne, półki przy łóżkach. • Internet: Wi-F...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Jurija Gagarina

    Zabrze » ul. Gagarina

    • 331 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki doj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza
    1 / 6
    Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza

    Zabrze

    • 1 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Przedmiotem wynajmu jest mieszanie dwupokojowe o powierzchni 45 m kw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju łazienki i kuchni z aneksem kuchennym. Dodatkowo mieszkanie posia...

  • 2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3
    1 / 9
    2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3

    Zabrze

    • 1 070 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przyjazne dla zwierząt o powierzchni 25 m², położone na 4. piętrze przy ul. Franklina Roosevelta 3 w Zabrzu. Nie...

  • Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea

    Zabrze

    • 288 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46,25m, które jest usytuowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizac...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21

    Zabrze

    • 1 260 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej 21 (zaraz obok ul. Wolności) w Zabrzu. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2 4 piętro Elektryczne ogrzewanie Idealne dla 1-2...

  • posiadam mieszkanie do wynajęcia
    1 / 5
    posiadam mieszkanie do wynajęcia

    Zabrze

    • 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam mieszkanie do zamieszkania od zaraz, umeblowane ze sprzętem AGD. Ciepłe, przytulne, tanie w utrzymaniu. Dwa oddzielne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka. Centralne ogrz...

  • Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa
    1 / 10
    Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa

    Zabrze

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - Przedpokoju z du...

  • Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !
    1 / 12
    Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !

    Zabrze

    • 1 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od osoby prywatnej. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji ! Zostań pierwszym Najemcą nowego mieszkania !!! Umowa długoterminowa najmu okazjonalnego u notariusza. Mieszkania bar...

  • Wynajmę jasne 2 pokoje pet friendly, Wolności 302
    1 / 8
    Wynajmę jasne 2 pokoje pet friendly, Wolności 302

    Zabrze

    • 1 350 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Wolności 302 *Przyjazne dla zwierząt *Powierzchnia 36 m2 *3 piętro *Elektryczne ogrzewanie *Pełne wyposażenie i umeblowanie (l...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Zabrzu Biskupice. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica 11, 46m2. Ogrz...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 295 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE!!!! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Heweliusza

    Zabrze » ul. Heweliusza

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu na [i] osiedlu Wiśniowa Aleja. [/i] Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku. Atutem osiedla Wiśniowa Aleja jest je...

  • Mieszkanie Zabrze Osiedle Kotarbińskiego

    Zabrze

    • 349 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51 m2 , zlokalizowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętr...