• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Czeladź

(16)
  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Czeladź

    Czeladź

    • 108 205 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 3 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Sławomira Bielaka sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej numer 6A...

  • 47m2 i 3 pokoje-to możliwe
    1 / 15
    47m2 i 3 pokoje-to możliwe

    Czeladź

    • 297 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które zaskakuje przestrzenią mimo kompaktowego metrażu! 47 m², a aż 3 pokoje – idealne rozwiązanie dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Przem...

  • Mieszkanie Czeladź Piaski ul. Zwycięstwa

    Czeladź » al. Zwycięstwa

    • 290 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Czeladź Piaski, ulica Zwycięstwa, na sprzedaż mieszkanie z założoną księgą wieczystą. Powierzchnia 53,22m2 Parter/4 Trzy osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokó...

  • Mieszkanie Czeladź ul. 3 kwietnia

    Czeladź » ul. Kwietnia

    • 370 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne duże mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Czeladzi Piaski. Mieszkanie ma powierzchnię 80,05m2, do niego przynależy piwnica oraz komórka. Teren wokół budynku jes...

  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 785 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukują...

  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 725 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich
    1 / 7
    Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich

    Czeladź

    • 233 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. Przynależą do niego również balkon oraz prz...

  • Apartament z garażem
    1 / 11
    Apartament z garażem

    Czeladź

    • 620 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Apartament z ogrodem i garażem

    Czeladź

    • 580 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny...

  • Mieszkanie Czeladź, Niepodległości
    1 / 7
    Mieszkanie Czeladź, Niepodległości

    Czeladź

    • 349 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Czeladź, oś. Piłsudskiego, ul. Niepodległości Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,59 m, położ...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Czeladź

    Czeladź

    • 135 257 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czeladź

    • 288 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czeladź

    • 170 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Czeladź Piaski ul. WSTRZYMANA

    Czeladź

    • 690 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Mieszkanie bezczynszowe, połowa budynku wolnostojącego. Parter, piętro, poddasze z osobnym wejściem. Piwnica, ogródek. w bardzo dobrej lokalizacji Czeladzi, w bliskiej...

  • Mieszkanie do wynajęcia w domu wolnostojącym l

    Czeladź

    • 1 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia piętro domu o powierzchni 140 m2, z niezależnym, oddzielnym wejściem z podwórza. Dom umeblowany i wyposażony. Opis pomieszczeń: salon z kominkiem i wyjśc...

  • Ładne rozkładowe mieszkanie

    Czeladź

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 60m2 na parterze w budynku z lat '60 z cegły. Mieszkanie bardzo przestronne i ustawne z dużymi pokojami, łazienką i oddzielną kuchnią. Mieszkanie jes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-Pokojowe Słoneczne Mieszkanie 42.71m2, ul. Wisławy Szyborskiej...

    Będzin

    • 180 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie usytuowane przy ulicy Wisławy Szymborskiej na drugim piętrze w 4-piętrowym odnowionym bloku mieszkalnym. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny oraz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 325 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Będzin

    • 595 680 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 322 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Będzin Warpie

    Będzin

    • 185 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe w prywatnej własnej kamienicy. Pierwsze piętro, na parterze tylko 1 sąsiad. Kamienica 1-piętrowa wybudowana w 1936r, odnowiona, otynkowana z zewnątrz, da...

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe przy parku Będzin Warpie, ul. An...

    Będzin

    • 369 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjnie usytuowany blok mieszkalny przy ulicy Andersa na przeciw parku, mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze, dwustronne plus dodatkowa powierzchnia zabudowanego ok. 16m2 tarasu....

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Będzin

    • 104 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 163 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 329 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie w Będzinie o pow. całkowitej 52,41m2 . W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno wc i łazienka...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w Będzinie. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie słoneczne. Ogrzewanie miejskie, Okolica cicha, spokojna i dużo zieleni. Dwa parki z...

  • 2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu
    1 / 15
    2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu

    Będzin

    • 199 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Będzin Grodziec, mieszkanie w bloku 4-piętrowym z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokojem, usytuowane na 2 pię...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Barlickiego Norberta

    Będzin » ul. Barlickiego

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma mies...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2....

  • Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-05! Do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy przy ulicy Modrzejowskiej 89. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter....

  • Mieszkanie Będzin Syberka ul. Narutowicza Gabriela

    Będzin » ul. Narutowicza

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Osiedle Syberka w Będzinie ulica Narutowicza. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,6m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie zn...

  • 2 pokoje Będzin Narutowicza
    1 / 14
    2 pokoje Będzin Narutowicza

    Będzin

    • 269 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4-pokojowe w blokach przy ulicy Kraszewskiego w Sosnowcu Klimontowie. Mieszkanie o powierzchni 70,6m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku. Blok po termomodernizacji, kl...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Miasto Będzin Łagisza do zamieszkania od już więcej informacji priwat

  • Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO
    1 / 7
    Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO

    Będzin

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2. Mie...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 148 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku przy ul. Konopnickiej w Grodźcu na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania 29m2 + piwnica 4,14m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Pokój z ba...

  • Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą
    1 / 16
    Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

    Będzin

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Będzinie na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Syberka. Mieszkanie razem z piwnicą 47,6...

  • Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica
    1 / 13
    Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica

    Będzin

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone przy ulicy Koszalew w Będzinie bardzo blisko Dąbrowy Górniczej. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokali...

  • Mieszkanie Będzin, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Będzin, Krakowska

    Będzin

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Pr...

  • centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok
    1 / 13
    centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok

    Będzin

    • 415 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na...

  • Mieszkanie Będzin Łagisza ul. Radosna

    Będzin » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem, do własnej aranżacji. Powierzchnia 36,57m2 Pokój duży z wyjściem na ogród, duża kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Mieszkanie przygotowane do remont...

  • Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42
    1 / 6
    Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42

    Będzin

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 23 m2. II piętro. Ogrzewanie elektr...

  • Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89
    1 / 7
    Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 128 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 39m2, plus piwnica 17,82m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....