• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zamość
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Czeladź

(5)
  • Mieszkanie Czeladź ul. 3 kwietnia

    Czeladź » ul. Kwietnia

    • 370 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne duże mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Czeladzi Piaski. Mieszkanie ma powierzchnię 80,05m2, do niego przynależy piwnica oraz komórka. Teren wokół budynku jes...

  • Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich
    1 / 7
    Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich

    Czeladź

    • 233 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. Przynależą do niego również balkon oraz prz...

  • Mieszkanie Czeladź, Niepodległości
    1 / 7
    Mieszkanie Czeladź, Niepodległości

    Czeladź

    • 349 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Czeladź, oś. Piłsudskiego, ul. Niepodległości Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,59 m, położ...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czeladź

    • 288 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czeladź

    • 170 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-Pokojowe Słoneczne Mieszkanie 42.71m2, ul. Wisławy Szyborskiej...

    Będzin

    • 180 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie usytuowane przy ulicy Wisławy Szymborskiej na drugim piętrze w 4-piętrowym odnowionym bloku mieszkalnym. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny oraz...

  • Słoneczne mieszkanie z jasną kuchnią

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie własnościowe, dwupokojowe po remoncie w Będzinie. Cena do negocjacji. Pow. całkowita 52,41 m2 , usytuowane w bloku po niedawnej termomode...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe w Będzinie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie o powierzchni 52,41m2. W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno WC, łazienka, ogrzewanie miejskie, balkon. Cich...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 280 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 275 750 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 362 186 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 322 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 229 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 189 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 155 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 362 186 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 163 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie » Centrum

    • 250 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie » Michałkowice

    • 279 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie w Będzinie o pow. całkowitej 52,41m2 . W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno wc i łazienka...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w Będzinie. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie słoneczne. Ogrzewanie miejskie, Okolica cicha, spokojna i dużo zieleni. Dwa parki z...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Grabowa

    Siemianowice Śląskie » ul. Grabowa

    • 415 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich na [i] osiedlu Tuwim. [/i] Mieszkanie znajduje się na granicy z Katowicami nieopodal Al. Korfantego. Mi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Dąbrowskiej

    Siemianowice Śląskie » ul. Dąbrowskiej

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m2 przy ul. M. Dąbrowskiej w Siemianowicach Śląskich na osiedlu Michałkowice. Lokal składa się z:...

  • 2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu
    1 / 15
    2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu

    Będzin

    • 199 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Będzin Grodziec, mieszkanie w bloku 4-piętrowym z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokojem, usytuowane na 2 pię...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Domina
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Do...

    Siemianowice Śląskie

    • 539 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja !!! Apartament z ogródkiem. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Dom...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Jana Pawła II

    Siemianowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania. WAŻNE. Za użytk...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Barlickiego Norberta

    Będzin » ul. Barlickiego

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma mies...

  • Mieszkanie Będzin Syberka ul. Narutowicza Gabriela

    Będzin » ul. Narutowicza

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Osiedle Syberka w Będzinie ulica Narutowicza. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,6m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie zn...

  • 2 pokoje Będzin Narutowicza
    1 / 14
    2 pokoje Będzin Narutowicza

    Będzin

    • 269 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4-pokojowe w blokach przy ulicy Kraszewskiego w Sosnowcu Klimontowie. Mieszkanie o powierzchni 70,6m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku. Blok po termomodernizacji, kl...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, własnościowego mieszkania o powierzchni 4...

  • Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą
    1 / 16
    Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

    Będzin

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Będzinie na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Syberka. Mieszkanie razem z piwnicą 47,6...

  • Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica
    1 / 13
    Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica

    Będzin

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone przy ulicy Koszalew w Będzinie bardzo blisko Dąbrowy Górniczej. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokali...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 362 186 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości