• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Hopowo
  • Radom
  • Czarna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Czeladź

(7)
  • 47m2 i 3 pokoje-to możliwe
    1 / 15
    47m2 i 3 pokoje-to możliwe

    Czeladź

    • 297 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które zaskakuje przestrzenią mimo kompaktowego metrażu! 47 m², a aż 3 pokoje – idealne rozwiązanie dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Przem...

  • Mieszkanie Czeladź Piaski ul. Zwycięstwa

    Czeladź » al. Zwycięstwa

    • 290 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Czeladź Piaski, ulica Zwycięstwa, na sprzedaż mieszkanie z założoną księgą wieczystą. Powierzchnia 53,22m2 Parter/4 Trzy osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokó...

  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 785 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukują...

  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 725 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Apartament z ogrodem i garażem

    Czeladź

    • 580 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny...

  • Mieszkanie do wynajęcia w domu wolnostojącym l

    Czeladź

    • 1 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia piętro domu o powierzchni 140 m2, z niezależnym, oddzielnym wejściem z podwórza. Dom umeblowany i wyposażony. Opis pomieszczeń: salon z kominkiem i wyjśc...

  • Ładne rozkładowe mieszkanie

    Czeladź

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 60m2 na parterze w budynku z lat '60 z cegły. Mieszkanie bardzo przestronne i ustawne z dużymi pokojami, łazienką i oddzielną kuchnią. Mieszkanie jes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 325 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 515 823 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 480 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 471 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 551 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 534 240 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 468 391 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 551 040 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 249 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe przy parku Będzin Warpie, ul. An...

    Będzin

    • 369 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjnie usytuowany blok mieszkalny przy ulicy Andersa na przeciw parku, mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze, dwustronne plus dodatkowa powierzchnia zabudowanego ok. 16m2 tarasu....

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie » Michałkowice

    • 549 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie » Centrum

    • 359 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 219 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 329 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 472 207 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 591 015 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Trafalczyka

    Siemianowice Śląskie » ul. Trafalczyka

    • 295 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie z klimatyzacją, 3 pokoje, po remoncie, na pierwszym piętrze. Siemianowice Śląskie ul Trafalczyka Mieszkanie blisko Centrum, z bardzo dobrą ko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 594 828 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Traugutta Romualda

    Będzin » ul. Traugutta

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m2, położone w bloku na 4 piętrze w w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Niski blok 4-pietrowy, po termomodernizacji, spokojna okolica, nis...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie

    • 339 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Spokojne osiedle, parking przed blokiem, blok wyremontowany i ocieplany. Mieszkanie położone przy ul. Wróblewskiego na 1 piętrze z dużymi oknami, balkonem. Mieszkanie ma bar...

  • Będzin Grodziec 3-pokojowe mieszkanie w bloku z CO
    Będzin Grodziec 3-pokojowe mieszkanie w bloku z CO

    Będzin

    • 300 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m2, położone w bloku na 4 piętrze w w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Niski blok 4-pietrowy, po termomodernizacji, spokojna okolica, nisk...

  • Mieszkanie Będzin Namiarkowe

    Będzin

    • 677 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone w najlepszej dzielnicy miasta, na osiedlu Namiarkowym, w jednym z 5-wolnostojących jednopiętrowych budynków na osiedlu zamkniętym. Budynki oddane w 2019r, zami...

  • Mieszkanie Będzin ul. Bema Józefa, gen.

    Będzin » ul. Bema

    • 415 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone n...

  • centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok
    1 / 13
    centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok

    Będzin

    • 415 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych

    Siemianowice Śląskie

    • 349 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja !!! Super oferta tylko u nas!!! Prezentujemy Państwu świetnie położone, rozkładowe  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75m2, znajdujące się w Siemianowicach Śląskich...