mieszkanie na sprzedaż
5 sie 2024

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe przy parku Będzin Warpie, ul. Andersa

woj. Śląskie pow. będziński gm. będziński
Odświeżone 1 rok temu, Poniedziałek, 5 sierpień 2024 18:47
369 000 zł 62 m2
369 000 zł 62 m2 5 952 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 62 m2
Cena za metr 5 952 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K36744811

Opis

Atrakcyjnie usytuowany blok mieszkalny przy ulicy Andersa na przeciw parku, mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze, dwustronne plus dodatkowa powierzchnia zabudowanego ok. 16m2 tarasu.
Na osiedlu Warpie: sieć sklepów spożywczych i branżowych, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnie, apteki ,MC Donald i w miarę blisko rzeka Przemsza z nowo oddaną plażą miejską wraz obiektami gastronomi. Do centrum miasta tylko 15 minut drogi dla pieszego. Węzeł komunikacyjny - przystanki tramwajowe i autobusowe - dobrzy dojazd w obrębie bliskich miast i gmin. Wokół tereny zielone- park miejski z plażą i kąpieliskiem dla dzieci oraz strefą ćwiczeń fizycznych dla dorosłych , drugi park też rekreacyjno- wypoczynkowy, ze ścieżką edukacyjną rozpoznawania roślin i zwierząt i drugim placem zabaw dla dzieci. Zapraszam zainteresowanych.
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Będzin
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2024-08-05
  • Data aktualizacji: 2024-08-05
  • ID ogłoszenia: K36744811
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Będzin, cena: od 313 650 do 424 350 zł, powierzchnia: od 53 do 72 m2
T
Tytus osoba prywatna · 3 ogłoszeń
Zadzwoń

Tytus osoba prywatna

Tel: 662... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika