• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kamieniem Pomorskim

(109)
  • Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.
    1 / 16
    Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży...

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !
    1 / 16
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !

    Dziwnówek

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 40,19 m2 zlokalizowany na poziomie VI piętra w XI kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposa...

  • PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA
    1 / 16
    PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA

    Dziwnówek

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o pow. 41 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposażonym w nowoczesn...

  • Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem

    Dziwnówek

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Znakomita oferta-do rozsądnej negocjacji! Oferuję Państwu na sprzedaż przytulny apartament z balkonem na ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu. Jest o powierzchni 41 m2, składa się z...

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !
    1 / 15
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !

    Dziwnówek

    • 1 345 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM I MALOWNICZYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! ! Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 38,60 m2 zlokalizowany na poziomie IX piętra w...

  • Apartament nad morzem, taras, parking, basen
    1 / 10
    Apartament nad morzem, taras, parking, basen

    Pobierowo

    • 769 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 22 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM, DOSTĘPEM DO SPA 450 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na parterze z dużym tara...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzywodzie

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 698 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 1 200 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 27 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pobierowo

    • 645 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 792 792 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 549 575 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dziwnów

    • 1 422 717 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 544 923 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 634 141 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 819 208 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 683 744 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 604 969 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości