• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kamieniem Pomorskim

(109)
  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 789 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C35, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 759 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C37, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 629 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C23, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 757 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A15, taras: 12,80 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 685 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B11, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 713 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A21, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 713 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A22, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 576 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C47, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 746 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B12, balkon: 13,00 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 721 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C33, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 572 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C30, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 811 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B45, balkon: 9,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 768 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A16, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 795 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A29, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 764 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 20 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C66, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 807 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A42, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 790 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A31, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 725 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C49, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 602 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C5, taras: 12,80 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http://...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 833 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C67, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: http:/...