• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rybnik

(84)
  • REZERWACJA -idealne pod inwestycję

    Rybnik

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Karłowicza na trzecim piętrze w niskim ocieplonym bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 38...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m², położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzc...

  • MIESZKANIE DO WPROWADZENIA
    1 / 12
    MIESZKANIE DO WPROWADZENIA

    Rybnik

    • 400 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się...

  • 1 piętro, Rybnik-Boguszowice
    1 / 9
    1 piętro, Rybnik-Boguszowice

    Rybnik

    • 199 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią  duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejśc...

  • M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!
    M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!

    Rybnik

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 2 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku o powierzchni 120 m2 przy ul. Wyzwolenia znajdujące się na 3 piętrze kamienicy. Składa się z : 4 pokoi łazienki z...

  • dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!
    1 / 14
    dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!

    Rybnik

    • 279 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym blok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 234 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno o...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Rybnik

    • 430 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem  Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna prop...

  • Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!
    1 / 15
    Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!

    Rybnik

    • 279 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjał...

  • Mieszkanie Rybnik Chwałowice ul.

    Rybnik » Chwałowice

    • 175 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18,7 m², położona na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, co daje pełną pewność i komfort zakupu.Układ i wyp...

  • M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro
    1 / 16
    M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro

    Rybnik

    • 209 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. L...

  • CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji
    1 / 10
    CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji

    Rybnik

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m², położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne...

  • 3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz
    1 / 13
    3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz

    Rybnik

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 1. piętro Układ mieszkania: - trzy niezależne, ustawne pokoje   - kuchnia z oknem   - funkcjonalny korytarz   - łazienka oraz osobne WC   - balkon ty...

  • 3-pokojowe mieszkanie  ul. Smolna, Rybnik
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik

    Rybnik

    • 440 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacja Lokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking d...

  • Okazja! Duże M3, niska cena, 570 zł czynsz!
    Okazja! Duże M3, niska cena, 570 zł czynsz!

    Rybnik

    • 117 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m², zlokalizowane w Rybniku przy ul. Zamenhofa. Loka...

  • Przestronne M3 na start! / 54,59 m2 / Karskiego!
    Przestronne M3 na start! / 54,59 m2 / Karskiego!

    Rybnik

    • 284 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 54,59 m² - ul. Karskiego Balkon 4 piętro Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m², położone na 4., ostatnim piętrze w budynku...

  • Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!
    Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!

    Rybnik

    • 310 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewan...

  • Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka
    Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m², zlokalizowane na ul. Morcinka w Rybniku, na 4. piętrz...