• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rybnik

(84)
  • Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!
    Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!

    Rybnik

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m²,...

  • Mieszkanie Rybnik ul. os. Południe

    Rybnik » os. Południe

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: Rybnik -Boguszowice (Os....

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Dolny

    Rybnik » Niewiadom

    • 105 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji w Rybniku dzielnicy Niewiadom przy ulicy...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w przy ul. Zebrzydowickiej znajdujące się na parterze budynku. Składa się z jednego dużego pokoju, sypialni, małego dodatkowego p...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny
    Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik

    • 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- Niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana je...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie znajdujące na parterze przy ulicy Gliwickiej niedaleko Placu Wolności. Składające się z przedpokoju, łazienki z WC, pokoju oraz salonu o powierzchni 50...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    CENA: ok. 1600 w tym odstępne, czynsz (woda, śmieci, ogrzewanie) Do wynajęcia lokal mieszkalny w pełni umeblowany. Mieszkanie jest słoneczne i przytulne. W skład wyposaż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon
    1 / 10
    Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon

    Rybnik

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę świetne 3-pokojowe mieszkanie na Gliwickiej 62 – dostępne od 01.04! Szukasz przytulnego mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mam do wyna...

  • Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica
    1 / 11
    Nowoczesne 3 pokoje, 62 m² – wysoki standard + piwnica

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62 m², usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Patriotów. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych – jest gotowy do wpr...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 12
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55.27 m2 położone na dziesiątym piętrze w ocieplonym bloku z windą przy ulicy Chabrowej...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 8
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 1 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Floriańskiej w ocieplonym bloku na IX piętrze (winda). Składa się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi (z większ...

  • Mieszkanie Rybnik, św. Józefa
    1 / 14
    Mieszkanie Rybnik, św. Józefa

    Rybnik

    • 289 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 ul. św. Józefa w Rybniku, o pow. 54,20 m2, stanowiącego odrębną własność. Trzy pokoje, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc i przedpokój o pow. 54,20...

  • Mieszkanie Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik » Zebrzydowice

    • 2 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu Nowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Budynek ocie...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na dziesiątym piętrze w bloku z windą po termomodernizacji w Rybniku przy ulicy Dworek. Mies...

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym

    Rybnik

    • 73 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 1 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 07.07.2025 roku GL1G/GU/371/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika M...

  • Mieszkanie Rybnik Niedobczyce

    Rybnik » Niedobczyce

    • 209 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,43m2 . czwarte piętro. Niski czteropiętrowy blok po termomodernizacji. Ogrzewanie miejskie. Marzysz o przytulnym mieszkaniu z dala od z...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Dąbrówki w ocieplonym bloku na szóstym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Koszt odstępnego z czynszem to...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 729 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w oddanym do użytku w 2018 roku apartamentowcu w Rybniku. Mieszkanie (82,5 m2) znajduję się na parterze, składa się z salonu połączonego z kuch...