• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rybnik

(84)
  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy mieszkanie typu M-3 o powierzchni ogólnej 39m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Rybnik-Kłokocin ul.Poligonowa Małe kameralne osiedle z lat...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 o powierzchni 32,65m2 usytuowane na 1 piętrze. Rybnik ul.Dąbrówki. Mieszkanie po generalnym remoncie wyposażone w kuchnię w zabudo...

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 599 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Sprzedam komfortowy apartament w pobliżu centrum Rybnika. Funkcjonalny apartament w nowoczesnym budynku przy ul. Wyzwolenia - zaledwie 1,3 km od rybnickiego rynku. F...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Rezerwacja Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy przestronne gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,50m2,położone na 4 piętrze niskieg...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 410 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | REZERWACJA Rezerwacja Na sprzedaż M5 Rybnik ul. Orzepowicka. Mieszkanie mieści się w bloku po termomodernizacji z wymieni...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu M-3 o powierzchni użytkowej 46 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n

    Rybnik

    • 1 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urządzona kuchn...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 699 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 2 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Twoja przestrzeń, Twoje pomysły. Zabytkowa kamienica czeka na aranżację. Przedstawiamy Państwu dwa niezależne mieszkania, lokale wyodrębnione posiadające oddzielne księgi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 359 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 229 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 339 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 300 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 279 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rybnik

    • 178 800 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 360 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 435 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości