• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czudec
  • Osobnica
  • Katowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6
    1 / 4
    śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6

    Katowice

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele): działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon...

  • Mieszkanie Katowice ul. Obroki

    Katowice » ul. Obroki

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 przy ul. Obroki w Katowicach na osiedlu Witosa. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych sypia...

  • Mieszkanie Katowice ul. Meteorologów

    Katowice » ul. Meteorologów

    • 535 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m2 z ogródkiem w Katowicach przy ul. Meteorologów (na nowoczesnym osiedlu Ceglana Park ) Lokal usytuowany na...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Bogucice

    Katowice

    • 429 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,97 m², położonego na drugim piętrze , trzypiętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Boguci...

  • Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic
    1 / 14
    Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Idealne miejsce na sesję terapeutyczną, coachingową, konsultację, warsztaty, szkolenia czy też rekrutację. Dodatkowo promocyjne ceny przy podnajmie w stałe dni i w weekendy. Możliw...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Jagiellońska

    Katowice » ul. Jagiellońska

    • 2 350 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia mieszkanie dwu-pokojowe po remoncie. Kamienica zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Katowicach, w ścisłym centrum. Lokalizacja w...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów

    Katowice

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 37,45 m² zlokalizowana w prestiżowej okolicy Doliny Trzech Stawów w Katowicach, ul. Sikorskiego, jedna z najbardziej p...

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pomieszczenia biurowe Netbuy Business Center

    Katowice

    • 499 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady A4 oferuje do wynajmu komp...

  • Mieszkanie Katowice Dąb ul. Baildona

    Katowice » Dąb » ul. Baildona

    • 3 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Johna Baildona w Katowicach, w pobliżu Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku oraz Silesia City Center. Doskonała lokalizacja w c...

  • Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.
    1 / 4
    Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.

    Katowice

    • 1 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    AKTUALNE !! Katowice, ul. Załęska 37A, styk dzielnic Brynów, Śródmieście, St. Ligota obok kop. "Wujek". Na osiedlu w bloku na 2 piętrze do wynajęcia mieszkanie 27 m2 : duży pokój,...

  • Mieszkanie Katowice Dąb ul. Baildona

    Katowice » Dąb » ul. Baildona

    • 2 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia mieszkanie. Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Johna Baildona w Katowicach, w pobliżu Parku Śląskiego oraz Silesia City Ce...

  • Lokal Katowice

    Katowice

    • 899 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ DLA INWESTORA LUB PRZEDSIĘBIORCY DO UDOSTĘPNIENIA PROJEKT POD RESTAURACJĘ Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego lokalu u...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 433 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszka...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 419 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 261 270 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte 16-20.04 !!!! - Zarezerwuj ostatnie terminy - Kup mieszkanie w...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 438 256 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 346 767 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 601 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro