• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dębica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Panewnicka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Panewnicka

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych PanewnikachLOKALIZACJA:Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników

    Katowice

    • 2 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 19 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    (English version below) Szanowni Państwo, międzynarodowa agencja nieruchomości Keller Williams ma przyjemność przedstawić jeden z najciekawszych apartamentów na polskim rynku. Ł...

  • Mieszkanie Katowice, Fitelberga
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice, Fitelberga

    Katowice

    • 1 044 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To wyjątkowa propozycja dla wymagających osób, poszukujących połączenia elegancji, spokoju i prestiżu w jednym miejscu. Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronny, elegancki ap...

  • 2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52
    1 / 9
    2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ulicy Kępowej 52 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. Parter z tarasem...

  • NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ
    1 / 4
    NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie - trzy pokojowe + odrębna, widna kuchnia, łazienka z ubikacją i dwa przedpokoje, balkon , miejsce postojowe. Wygodne, przestronne, wszystkie pomieszczenia są dobrze roz...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    KATOWICE DĄBRÓWKA MAŁA UL. PRZEDWIOŚNIE - KAWALERKA DO WYNAJĘCIA! W ofercie wynajmu mieszkanie o powierzchni 26 m2 w świetnie skomunikowanej części Katowic. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników

    Katowice

    • 1 449 877 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Luksusowy apartament z ogrodem | NOHO N14 | ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Katowice Kostuchna
    1 / 8
    Lokal użytkowy Katowice Kostuchna

    Katowice

    • 6 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa 180 m2 , budynek murowany ocieplony. Wymiary: - 20 metrów długości - 9 metrów szerokości - wysokość 4 metry - brama wjazdowa elektryczna 3x3 m...

  • Lokal użytkowy Katowice Kostuchna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Katowice Kostuchna

    Katowice

    • 4 400 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do Wynajęcia magazyn 160 m2 w Katowicach. Magazyn składa się z dwóch pomieszczeń: - pierwsze wymiary 25 m na 4 m, wysoki 2.5m posiada regały, - drugie pomieszczenie 8,2 m na...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi

    Katowice

    • 2 163 462 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Katowic, łącząca nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Zak...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Wczasowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Wczasowa

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026 roku Katowice - Ligota ul. Wczasowa - bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie do wynajęcia z opcją korzystania z ogrodu oraz miejsca parkingowe...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Szopienice

    Katowice

    • 339 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KATOWICE KANTORÓWNY - w ofercie sprzedaży duże, wysokie, klimatyczne mieszkanie na 3 kondygnacji o powierzchni 68 m2 w zadbanej, prywatnej ładnej kamienicy z CO. Kamienica jest mo...

  • Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka
    1 / 6
    Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka

    Katowice

    • 502 471 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PROMOCJA: Oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2...

  • Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa
    1 / 11
    Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa

    Katowice

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierchni ok.300 m2 zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Porfirowej, nieopodal kliniki okulistycznej. Super lokalizacja w sąsiedztwie innych działek,...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • 37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA
    1 / 13
    37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    słoneczne 2 niezależne, umeblowane pokoje, - TV, balkon - przedpokój - kuchnia (meble, piec, lodówka, naczynia) - łazienka (wanna, umawalka, WC, pralka) - CO i gaz z sieci, ciepła...

  • Hala Produkcyjna duża z placem 4ha suwnice 8-16Ton w tandemie

    Katowice

    • 23 000 000 zł cena
    • 8 461 m2 powierzchnia
    • 2 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt przemysłowy – Sosnowiec | gotowy pod produkcję konstrukcji stalowych Na sprzedaż kompleks przemysłowy w Sosnowcu – 3,8 ha gruntu + hale i zaplecze biurowe, w peł...

  • Lokal użytkowy Katowice Piotrowice, Jankego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Katowice Piotrowice, Jankego

    Katowice

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję lokal do wynajęcia. Katowice - Piotrowice ul. Jankego. - Parter. - Jedna duża powierzchnia Open Space. - Toaleta. - Witryna wystawowa. - Możliwość parkowania samocho...