• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
  • Stara Dąbrowa
  • Katowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Wirtualne biuro
    1 / 3
    Wirtualne biuro

    Katowice

    • 100 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wirtualne Biuro DPM to usługa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy z sukcesem chcą rozwijać swoją działalność biznesową bez konieczności ponoszenia kosztów wynajmu powierzchni...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa

    Katowice

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic przy ul. Modrzewiowej. Lokal o powierz...

  • Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem
    1 / 13
    Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem

    Katowice

    • 1 380 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standar...

  • Kawalerka w ścisłym centrum

    Katowice

    • 1 790 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji - Katowice, ul. Rynek 8. Zostań pierwszym najemcą po generalnym remoncie! Wejście zabezpieczone bram...

  • Mieszkanie Katowice Ligota ul. Zielonogórska

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Zielonogórska

    • 424 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku, w spokojnej i d...

  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 557 376 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek
    1 / 4
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek

    Katowice

    • 518 126 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Lokal użytkowy Katowice Bogucice, Siemianowicka
    Lokal użytkowy Katowice Bogucice, Siemianowicka

    Katowice

    • 5 265 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz optymalnej przestrzeni dla swojego zespołu? Oferujemy moduł biurowy położony w profesjonalnym kompleksie handlowo-usługowym w Katowicach (Bogucice). To miejsce, gdzie stan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż
    1 / 5
    3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż

    Katowice

    • 3 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 20c z...

  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę położoną w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie umeblowane posiada niezbędne AGD w k...

  • 2 pokoje | parter | DK86 | lokalizacja
    1 / 7
    2 pokoje | parter | DK86 | lokalizacja

    Katowice

    • 209 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,97 m², położone w dzielnicy Katowice – Dąbrówka, w kameralnej kamienicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym b...

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 871 230 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 26.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 551 125 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 25.28 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • M inwestycyjne +Możliwość przejęcia z NAJEMCĄ!!

    Katowice » ul. Zbożowa

    • 259 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    IDEALNE POD INWESTYCJE! Mieszkanie przy WSB oraz wężle komunikacyjnym! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 30m2 - kawalerka z wy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 621 771 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A16- Balkon: 15,21m - mieszkanie o powierzchni 65,76m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 580 824 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A27 - Balkon: 6,39m - mieszkanie o powierzchni 59,06m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 523 594 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A26 - Balkon: 8,7m - mieszkanie o powierzchni 50,5m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy Pa...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 461 705 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B1 - Taras: 4,44m+ ogród - mieszkanie o powierzchni 40,59m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - da...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 798 095 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.27 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...