• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Katowice
  • Dobrzyń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Mieszkanie Katowice Piotrowice

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i] Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Piotrowice...

  • Wynajmę jasną kawalerkę pet friendly, Lipowa 5
    1 / 10
    Wynajmę jasną kawalerkę pet friendly, Lipowa 5

    Katowice

    • 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Lipowej 5. Nieruchomość: Powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: W najbliższej okolic...

  • Mieszkanie Katowice, Warmińska
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice, Warmińska

    Katowice

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częścio...

  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Powierzchnia biurowa Katowice Centrum, Tadeusza Kościuszki
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Katowice Centrum, Tadeusza Kościuszki

    Katowice

    • 3 950 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal zaadoptowany na biurowy, usługowy, położony na trzecim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy początku ulicy Kościuszki od strony Centrum. Ide...

  • Mieszkania przy Parku Boguckim
    1 / 6
    Mieszkania przy Parku Boguckim

    Katowice

    • 560 520 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w Katowicach przy Parku Boguckim. Inwestycja Kopalniana 7 od dewelopera Activ Investment Kopalniana 7 to kameralna i elegancka inwestycja, położona w zielonym otoczen...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 793 795 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro

• Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 561 256 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa
    1 / 5
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa

    Katowice

    • 522 181 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów

    Katowice

    • 415 719 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.
    1 / 9
    Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.

    Katowice

    • 949 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji pr...

  • Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa
    1 / 15
    Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa

    Katowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 6 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, Piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m², położony w spokojnej i zielon...

  • Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL
    1 / 16
    Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL

    Katowice

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Katowic, które obok wysokiego standardu oferuje po prostu wygodę na co dzień? To wnętrze zaprojektowano z głową, dbając o bardzo funkcjonalny układ i d...

  • Lokal handlowy do sprzedaży lub wynajmę
    1 / 6
    Lokal handlowy do sprzedaży lub wynajmę

    Katowice

    • 40 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży (lub wynajmę)pawilon handlowy o powierzchni 15m2 przy ul. Młodzieżowej Katowice -Giszowiec.Na wyposażeniu są w komplecie regały,lada, gabloty szklane ( 4-5szt) ,2 rega...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec ul. Wojciecha

    Katowice » Giszowiec » ul. Wojciecha

    • 425 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim GiszowcuLOKALIZACJA:Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabud...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha

    Katowice

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Giszowcu LOKALIZACJA: Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną z...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Blachnickiego o powierzchni 61,02 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrow...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka

    Katowice

    • 470 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, k...