• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
  • Stara Dąbrowa
  • Katowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Katowice

(279)
  • Mieszkanie Katowice, Gliwicka
    Mieszkanie Katowice, Gliwicka

    Katowice

    • 592 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkan...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    FUNKCJONALNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD 01 CZERWIEC 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Katowicach, Piotrowicach przy ulicy Żurawia. To słonec...

  • Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom
    1 / 4
    Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom

    Katowice

    • 990 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam duże mieszkanie inwestycyjne lub zamienię na nowy dom. Mieszkanie jest w centrum miasta Katowice, Śródmieście, okolica Pałacu Młodzieży mieszkanie 97 m2 na 2 piętrze z ba...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Heleny Modrzejewskiej

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Modrzejewskiej

    • 414 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Wojciecha Korfantego

    Katowice » ul. Korfantego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostc...

  • Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka

    Katowice

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia
    Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,...

  • Mieszkanie Katowice, Rymarska
    Mieszkanie Katowice, Rymarska

    Katowice

    • 595 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym designem ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części K...

  • Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic
    1 / 9
    Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic

    Katowice

    • 1 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- Powier...

  • Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7
    1 / 8
    Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7

    Katowice

    • 900 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ulicy Zarębskiego 7. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Bud...

  • Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum
    Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum

    Katowice

    • 373 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuch...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka

    Katowice

    • 305 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym centr...

  • Mieszkanie Katowice, ul. Tysiąclecia
    Mieszkanie Katowice, ul. Tysiąclecia

    Katowice

    • 340 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, na 7. piętrze zadbanego bloku po remoncie, wyposażonego w dwie windy. Mi...

  • Katowice Koszutka  3 pokoje blisko centrum
    Katowice Koszutka 3 pokoje blisko centrum

    Katowice

    • 350 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katow...

  • Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Sprzedam Ustawna kawalerkę po remoncie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego znajdującą się w ocieplonym bloku po termomodernizacji . Mieszkanie znajduje się na 8...

  • Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4
    1 / 8
    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4

    Katowice

    • 788 606 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: M 1.4 - 86...

  • 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigały
    3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigał...

    Katowice

    • 369 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    BEZ PROWIZJI! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość nat...

  • Przestronne 80 m² w kamienicy
    Przestronne 80 m² w kamienicy

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz przestronnego mieszkania na wynajem? Lubisz tradycyjne kamienice z powiewem nowoczesności? Mieszkanie o powierzchni 80 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. K...